Ünlülerin saç modelleri

Demet Evgar Saç modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

1980 doğumlu olan Demet Evgar, her kesimden bir çok kişinin sevdiği ve beğenerek izlediği oyunculardan biri. Demet Evgar gerçekten çok sempatik ve samimi bir oyuncu.Ayrıca benimde çok beğendiğim ve imrendiğim kadınlardan biri 🙂 Hayranı sayılabilecek kadar beğeniyorum diyebilirim. Bu yüzden Demet Evgar’ın saç modellerini araştırırken keyif aldım.

Demet Evgar Saç Modelleri

Demet Evgar uzun kaküllü saç modeli

Bu yazımda Demet Evgar saç modelleri ve bugüne kadar kullandığı saç kesimlerini inceleyecek ve sizlerle paylaşacağım. Eğer sizde benim gibi Demet Evgar’ı seviyor ve tarzını beğeniyorsanız hazırladığım bu konuyu sonuna kadar okumalısınız! Öncelikle belirteyim Demet Evgar bugüne kadar bir çok saç modeli kullandı. Hepside birbirinden güzel ve şık saç modelleri. Eminim Demet Evgar’ın bugüne kadar kullandığı saç modelleri arasından kendinize uygun bir tane bulabilirsiniz.

Demet Evgar Kahküllü saç modelleri

Demet Evgar’ın kullandığı saç modellerinin bir çoğu kaküllüydü. Kendisine gerçekten çok ama çok yakıştığını rahatlıkla söyleyebilirim. Eğer denk gelirde bu yazıyı okursa kendisine çoook yakıştırdığımı ve beğendiğimi söylemek istiyorum 🙂 Daha fazla uzatmadan Demet Evgar Kahküllü saç modellerini inceleyelim.
Demet Evgar saç modeli
Demet Evgar saç modelleri
Demet Evgar kaküllü saç

Kaküllü saç modelleri , Demet Evgar’a gerçekten o kadar yakışıyor ki. Hem olduğundan daha genç gösteriyor hem de güzel gözlerini ön plana çıkarıyor.
Demet Evgar kahküllü saç modeli
Demet Evgar kaküllü saç modelleri
Demet Evgarın kaküllü saç kesimi
Demet Evgar saç kesimi

Evet Demet Evgar’ın kahküllü saç modellerini bitirdik , eğer bu saç modelini beğendiyseniz ve kendi saçınıza uygulamak istiyorsanız kahküllü saç modelleri başlıklı konumuzu mutlaka okuyun, beğeneceğinizi düşündüğüm harika kahküllü saç modelleri ve kahkül fikirleri var. Şimdi Demet Evgar’ın kullandığı kısa saç modelleri ile devam ediyoruz!

Demet Evgar Kısa saç modelleri
Demet Evgar’a sanırım her saç modeli yakışıyor (Eee tabi güzele ne yakışmaz) Aşağıda Demet Evgar kısa saç modellerini görüntüleyebilirsiniz.
Demet Evgar Kısa saç modeli

Hangi saç modelini kullanırsa kullansın gerçekten kahküllerden vazgeçemiyor 🙂

Demet Evgar kısa kaküllü saç modeli
Demet Evgar kısa saç

Demet Evgar’ın bu kısa saç modeli benim en beğendiklerim arasında. Gerçekten harika bir saç kesimi olmuş!
Demet Evgar kısa saç modelleri
Demet Evgar kısa saç kesimi
Demet Evgar kısa saç stili
Demet Evgar kahküllü kısa saç
Demet Evgar kıvırcı kısa saç modeli

Demet Evgar’ın kıvırcık kısa saç modeli
Demet Evgar Kıvırcık kısa saç kesimi

Demet Evgar Uzun saç modelleri

Sıra geldi nadir de olsa Demet Evgar’ın kullanmış olduğu uzun saç modellerini paylaşmaya. Kahkülü o kadar çok seviyor ki kullandığı uzun saç modellerinde bile kahkül var! Ayrıca uzun saçları için örgü modellerini de sık sık kullanmış.

Demet Evgar uzun saçlara sahipken örgü saç modellerini sık sık kullandığını biliyoruz. İşte aşağıda daha önce kullandığı 3 adet kaküllü ve kahkülsüz örgü saç modelleri.
Demet Evgar örgü saç modelleri
Demet Evgar örgülü kahküllü saç modeli
Demet Evgar uzun örgü saç modeli
Demet Evgar uzun saç modeli
Demet Evgar uzun saç modelleri
Demet Evgar uzun dalgalı saç modeli

Eğer kendinize yeni saç modeli için ilham alınacak modeller arıyorsanız, ünlülerin saç modelleri bölümümüzden faydalanabilirsiniz.


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir