Dalgalı saç modelleri

Dalgalı saçlar için harika model ve stil önerileri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu yazımda sizlere dalgalı saçlar ve dalgalı saç stilleri hakkında ufak tüyolar vereceğim ve en sevdiğim bu konuyu en özel fotoğraflarla destekleyeceğim..Dalgalı saçların en büyük özelliği her zaman için doğallığı yansıtmasıdır. Dalgalı saç modelinizdeki bu dalgaları ister bigudiyle, ister maşa ile sağlayın saçlarınız her şekilde doğal bir görünüme sahip olacaktır. Eğer doğallıktan yana değilseniz, dalgalı saç modelinizi bir maşa yardımıyla profesyonel bir saç modeli haline de getirebilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağını öğrenmek için tek yapmanız gereken şey internette saç modelleri ile ilgili biraz araştırma yapmak.

Saç elektriklenmesi nasıl önlenir

Dalgalı saç modellerinde yaşanan en büyük sorun şüphesiz elektriklenme sorunudur ve çözümü de kullanılacak ufak maliyetli yan ürünlerden geçer. Buna elektriklenme denmesinin sebebi, saçta gerçekten durgun elektrik bulunmasıdır.Dalgalı saç modelinizi sabitleyici sprey,köpük ya da durulanmayan bir şekillendirici krem yardımıyla bu sorundan kurtarabilirsiniz.

Orta boy dalgalı saç modeli

Dalgalı saç stilleri

Dalgalı uzun saçlara sahipseniz saçlarınızı her iki taraftan dökülen perçemlerle ön plana çıkarıp dağınık biçimde toplayabilirsiniz. Küçük bir toka yardımıyla tepeden topuz yapabilir ve yine saçlarınızın dalgalarını ön plana çıkarabilirsiniz. Nitekim dalgalı saç modelinizin, yıkayıp kuruttuktan sonra sadece sabitleyici kullanarak da dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz. Uzun dalgalı saç modelinin en büyük özelliği, hemen hemen her yüz tipine uyması ve güzel gözükmesidir. Eğer yuvarlak bir yüz şekliniz varsa, uzun dalgalı saçlar ile çok tatlı ve hoş bir görünüm elde edeceksiniz. Kemikli ve karakterli biz yüz tipiniz var ise bu saç modeli sizde daha feminen ve kadınsı bir hava yaratacaktır.

Dalgalı kısa saçlara sahipseniz (ki bana kalırsa en şanslı kesimdensiniz), bunu söylemekte de fayda var (: Minyon proporsiyonlara en uygun saç modellerinden olan kısa dalgalı saç modeli kullanımı açısından da büyük kolaylıklar sağlar. Örneğin; bu akşamki yemek daveti için fazla vaktiniz yok ve zamanla yarışıyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey saçlarınızı durulayıp kuruttuktan sonra şekillendirici kremle desteklemek ve kabartarak hacim vermek. İşte geceye hazırsınız..

Eğer uzun dalgalı saç modelleri için renk önerisi arıyorsanız , hiç düşünmeden açıktan koyuya veya koyudan açığa ombre ile harikalar yaratabilirsiniz. Ombre zaten başlı başına çok güzel gözüküyor. Bir de dalgalı saçlar ile birleştiğinde gerçekten muhteşem gözüküyor. Ayrıca eğer kahkül kullanmayı seviyorsanız, dalgalı saçlar ile harika göründüğünü ve çok farklı bir hava kattığını da eklemek istiyorum.

Dalgalı saç modeli örneklerini görmek için sabırsızlandığınızın farkındayım. Sanırım yeteri kadar bilgilendirme yaptım. Şimdi dalgalı saç stili örneklerine geçiyoruz!

Kısa dalgalı saç modeli
Kısa dalgalı saçlar
Orta boy dalgalı saç stili
Orta uzunlukta saçlar için dalgalı saç modeli
İnce saçlar için ombreli dalgalı saç modeli
Kısa ve sarı renk dalgalı saç modeli
Kısa dalgalı saç örneği
Kısa sarı dalgalı saç
Orta uzunlukta saçlara uygun dalgalı saç modeli
İnce telli saçlar için dalgalı saç modeli
Ombreli dalgalı saç modeli
Kahküllü siyah dalgalı saç
Uzun dalgalı saç model örneği
Omuz hizasında dalgalı saç modelleri
Kalın telli saçlara uygun uzun dalgalı saç örneği
Sarı uzun dalgalı saç model örneği
Kumral dalgalı saç
Kahverengi uzun dalgalı saç modeli
Uzun kumral dalgalı saçlar
Kızıl kahküllü uzun dalgalı saç şekli

Eğer yukarıdaki saç modelleri sizin için yeterli değilse ve daha fazla örnek görmek istiyorsanız , Tuğçe’nin yazdığı ve paylaştığı konu olan, Dalgalı saç modeli örnekleri ‘ni incelemenizi tavsiye ederim.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir