Ünlülerin saç modelleri

Birce Akalay Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

1984 doğumlu, 32 yaşında ki güzel oyuncu Birce Akalay uzun yıllardır oyunculuğu ile milyonları kendine hayran bırakmıştır. Küçük Ağa dizisinde ki karakteriyle büyük beğeni toplayan Birce Akalay özel hayatında da spor giyinmektedir. Genelde günlük makyaj yapan ve spor giyinmeyi seven Birce Akalay saç modelleri ise kendi tarzı gibi günlük ve doğaldır.

birce akalay dalgalı saçları

Birce Akalay Saç Rengi Boya Numarası

Önceden koyu renk saçlara sahip olan Birce Akalay zaman geçtikçe saç rengini biraz daha açtırmış ve ombre tarzına dönmüştür. Diplerden koyu başlayıp uçlara doğru sarıya kaçan saç renginde genelde su dalgalı modelleri tercih etmektedir. Şuan ki saç rengi ise yine bir dönem olduğu gibi karamel tonlarında ve uçlara doğru açılan renklerdir.

birce akalay ombreli balyajlı sarı saç rengi

Birce Akalay’ın açık kestane saç rengi üzerine uyguladığı sarı ombreli rengine ulaşmak için kullanmanız gereken boya numarası Loreal Paris Excellence Cream’in 5.3 numaralı boyasıdır. Ombre geçişleri için ise istediğiniz markanın açık sarı tonlarını kullanabilirsiniz..

Birce Akalay Saç Modelleri

Abartılı saç modellerinden kaçınılması gereken bu yıl,  Birce Akalay’da bu modaya uymuş ve sadece açık saç veya dağınık topuz şeklinde doğal saç modelleri kullanmıştır. Bunun sebebi ise saçların günlük olması ve doğal durmasıdır. Genelde nude tonlarda makyaj yapan Birce Akalay geçmişte ki dizilerinde düz saç modeli tercih ederken günlük hayatında dalgalı saçları tercih ettiğini açıklamıştır.

birce akalay doğal dalgalı saçları

İşte Birce Akalay’ın kullandığı en güzel ve şık saç modelleri

birce akalay makyajı

birce akalay düz saçlı hali

birce akalay saç rengi

birce akalay toplu saçları

Birce akalay düz saç modeli

birce akalay saç modelleri

Birce akalay kıvırcık

birce akalay örgülü saç modeli

Yeni başlayacağı dizide ise açık ve dalgalı saçlarla karşımıza çıkacak olan Birce Atalay tarzı ve sergilediği davranışlarla büründüğü her rolü başarıyla tamamlayarak adeta rolünü yaşamaktadır.

birce akalay nude makyaj

Doğal ve içten olduğu içinde izleyiciler tarafından sevilmekte oynadığı dizilerde mutlak başarıyı elde etmektedir. Birce Akalay ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak wikipedia sayfasını ziyaret edebilirsiniz


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir