Ünlülerin saç modelleri

Bensu Soral Saç Rengi, Stili ve Kıyafetleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün stilini ve saçlarını inceleyeceğimiz ünlü 1991 Bursa doğumlu olan Bensu Soral,  2012’den beri çeşitli dizilerde karşımıza çıkan bir isimdi ancak son 2 yıldır yıldızı tam olarak parlamış durumda. Özellikle ‘İçerde‘ isimli yeni dizideki başrolünden sonra adından sık sık bahsettirecek gibi görünüyor.

İçerde isimli dizide melek karakterini canlandıran Bensu Soral, dizinin ilk bölümünden beri büyük bir hayran kitlesine ulaşmasından sonra daha da dikkat çekmeye başladı. Özellikle saç rengi, saç modeli ve giydiği kıyafetlerle adından bahsettiren Bensu Soral, Melek karakteri ile sergilediği başarılı oyunculuk ile de gündemden düşmeyeceğe benziyor.

Bensu Soral Saç Rengi

Özellikle son günlerde herkesin konuştuğu dizi olan içerde dizisinden sonra “Bensu Soral saç rengi nedir?” diye sorular gelmeye başladı. Bensu Soral’ın 2014 yılında Boynu Bükükler dizisinde Miray karakterini canlandırırken kullandığı saç rengi orta kumraldır.

Bensu Soral Açık Kumral Saç Rengi

Bensu Soral Orta Kumral Saç Rengi

Bensu Soral’ın yukarıdaki orta kumral saç rengine ulaşmak için alacağınız boya numarası 7N Organic Natural Colors ‘dır. Kullanımı oldukça rahat olan bu saç rengi özellikle açık ve buğday tenli kadınlarda çok daha doğal ve güzel duran bir renktir.

Bensu Soral Melek İçeride Saç Rengi

Bensu Soral’ın İçerde dizisindeki saç rengi ise kestane rengidir 🙂

Bensu Soral İçerde Dizisi Kıyafetleri

Oyunculuğu, saç rengi ve güzelliği kadar İçerde dizisinde giydikleri ile de adından bahsettiren Bensu Soral’ın kıyafetleri aşağıdadır. Dizi ilerledikçe konu güncellenecektir.

Bensu soral içerde dizideki kıyafeti

Bensu Soral’ın İçerde Dizisi 1. Bölüm Kıyafeti

Bensu Soral Kıyafeti

Bensu Soral’ın İçerde Dizisi 2. Bölüm Kıyafeti

Bensu Soral Melek Karakteri siyah elbisesi

Bensu Soral’ın İçerde Dizisi 2. Bölümdeki Elbisesi

Bensu Soral İçerde dizisinde giydikleri

Bensu Soral’ın İçerde Dizisi 3. Bölüm Kıyafeti (Önden)

İçerde bensu soral melek giydikleri

Bensu Soral’ın İçerde Dizisi 3. Bölüm Kıyafeti (Arkadan)

Bensu Soral Makyajı

Bensu Soral ile ilgili neredeyse her konuyu inceleyip makyajını incelemek olmazdı. İçerde dizisindeki makyajını ben çok beğeniyorum, çok doğal ve güzel bir makyajı var.

Bensu Soral Melek İçeride Makyajı

Bu arada not düşmeden edemeyeceğim. Bensu Soral ile ilgili bende sizin gibi araştırma yaparken karşıma bir markanın blog sitesi çıktı. Büyük markalar Bensu Soral gibi isimlerle anlaşıp sanki ürünlerini kullanıyormuş ve ünlüler bu markaların ürünlerini övüyormuş gibi röportaj yapıyorlar. Bu tarz röportajlara güvenerek bu ürünlere para yatırmak ne derece doğru şahsen bilemiyorum.

Bensu Soral Makyajı

İsim vermek istemiyorum ancak çoğu markanın sanki blog/magazin sitesiymiş gibi yarattığı ve kendi markalarının tanıtımı yaptığı birçok site var. İşte bu siteler üzerinden bu ünlüler ile anlaşarak ürünlerinin reklamlarını yapıyorlar. Bana inanın ne Bensu Soral ne de ileride göreceğiniz başka bir ünlü “Kullanıyorum,Memnunum” diye bahsettiği ürünün ambalajını bile tanımıyordur. Üzgünüm ama gerçek bu 🙁


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir