Ünlülerin saç modelleri

Ezgi Asaroğlu Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

O Hayat Benim dizisinde başrol oynayan Ezgi Asaroğlu hakkında en çok merak edilen şeylerden biri de elbette saçları. Ten rengine ve yüz şekline çok yakışan saçları hayranlarının son zamanlarda ilgi odağı olmuş durumda. Tüm merak edilenleri bütün ayrıntılarıyla sizler için derledik.

ezgi asaroğlu

Ezgi Asaroğlu Saç Rengi

Ezgi Asaroğlu’nun çok merak edilen saç rengi altın kahve olarak geçiyor. Aslında saçlar balyaj uygulanmış gibi dursa da tamamen kendi rengi ve tek renkten oluşan bir saça sahip.

ezgi asaroğlu saç rengi

Saçlarının özellikle ön kısımlarında ve perçemlerindeki sarı parıltılar ışık ve güneş altında sarı renkte görünerek muhteşem saç rengine ayrı bir hava katıyor. Bu saç rengi beyaz tenlilere gerçekten yakışan bir renk olduğu için ten renginiz açıksa siz de tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Kimi zaman kızıl kahve ve kestane tonlarındaki saçla da gördüğümüz başarılı oyuncuya genelde şu anki saç rengi daha çok yakıştırılıyor.

ezgi asaroğlu saç rengi boyası

O Hayat Benim isimli dizideki saç rengi dore kumral olarak geçen oyuncunun saç rengine ulaşmak için kullanmanız gereken boya Loreal Paris’in Excellence 7.3 numaralı boyasıdır.

Ezgi Asaroğlu Saç Modelleri

İşte Ezgi Asaroğlu’nun bugüne kadar kullandığı saç modelleri!

ezgi asaroğlu lüle dalgalı saçları

ezgi asaroğlu makyajı

ezgi asaroğlu saç modeli

ezgi asaroğlu saç modelleri

ezgi asaroğlu o hayat benim

ezgi asaroğlu doğal saçları

ezgi asaroğlu

Saçları hafif dalgalı ağırlıklı olarak ise düz olan güzel oyuncunun saç kesimi kat kat. Önceden perçemleri olan oyuncu perçemlerinin uzamasıyla birlikte onları da saçlarının katıyla uyumlu hale getirtmiş ve saçlarında dengeyi sağlamış.

ezgi asaroğlu dalgalı saçları

Yüzü küçük olanlara ve oval yüz tipine sahip olanlara çok yakışan katlı saç kesimi yaşı büyük olanlarda ise yüzü daha olgun göstermesi sebebiyle pek önerilmiyor. Bu yüzden yüzünüz küçükse, yüz şekliniz yuvarlaktan ziyade daha oval ve ince yapıdaysa bu modeli tercih edebilirsiniz.

ezgi asaroğlu dalgalı saçlı hali

Her ünlü gibi onunda makyajsız hali merak konusu. İşte Ezgi Asaroğlu’nun makyajsız doğal hali

ezgi asaroğlu makyajsız hali


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir