Saç renkleri

Balkabağı Saç Rengi ve Balkabağı Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son yıllarda moda olan sıcak renkler kozmetikten modaya kadar her alanı etkisi altına almış durumda. Elbette bu trend saç renklerine de sıçramadan geçmiyor. Son derece sıcak bir renk olan balkabağı saç rengi de son zamanların en trend saç renkleri arasında yer almayı hak ediyor. Moda dünyasında da turuncunun moda olduğunu düşünülürse, bu rengin yükselişe geçmesi çok daha tesadüf sayılmaz. Özellikle bahar aylarına çok yakışan balkabağı rengi, turuncu ve kızıl arası bir renk tonu.

2016 bal kabağı saç modası

Bakır kızıl saç rengine göre biraz daha turuncuya kaçan bu renk sıcacık tonu ile yüzünüze canlılık katabilir. Kızılımsı ve turuncumsu saç renkleri Meryem Uzerli ile başlayıp Elçin Sangu ile etkisine devam ediyor. Ünlülerin saç renk ve modelleri için ünlülerin saç modelleri kategorimize göz atabilirsiniz.

bal kabağı saç renkleri

Birçok insanın bu ünlülerden etkilenerek boyadığı bu renklerden biri de balkabağı. Bu renk hemen herkesin uygulayabileceği renklerden değil. Ten renginizi ve göz renginizi düşünerek bir karar vermenizde fayda var. Balkabağı rengi açık tenli kişilere çok daha fazla yakışır. Özellikle gözleriniz de bal rengiyse muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz. Saçlarınızın tamamını bu renge boyatabileceğiniz gibi açık kahve ya da açık kumral saç rengine sahipseniz ombre şeklinde de uygulayabilirsiniz.

Balkabağı Saç Rengi ve Makyaj

balkabağı saç rengi için makyaj

Balkabağı saç rengi doğru makyaj ile birleştiğinde çok daha şık bir görünüm oluşturur. Eğer beyaz tenliyseniz ve saçlarınızı balkabağı rengine boyatmak istiyorsanız daha toprak ve sıcak tonlu makyajlar yapmaya başlamalısınız. Koyu toprak tonlarında göz makyajı, turuncuya kaçan allık, belli belirsiz kontur uygulaması ve güçlü kirpikler bu saç rengi ile harika bir uyum yakalayacaktır. Kırmızı ve turuncuya kaçan ruj kullanmanız da görünümünüzü tamamlayacaktır. Bu saç rengine sahipseniz pembe tonlarını makyajınızı da çok da fazla kullanmamalısınız. Çünkü pembe soğuk renkler arasında yer alır ve saç renginizle bütünlük sağlamaz.

Balkabağı Saç Renkleri

bal kabağı saç rengi modası

Eğer saçlarınızda ciddi bir değişiklik yapmak istiyorsanız kesinlikle balkabağı rengini denemelisiniz. Çevrenizden duyacağınız iltifatlar ile bu rengi yaptırdığınız için çok mutlu olabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz balkabağı saç rengi ve modelleri. Bu örneklere bakarak saçlarınızı bu renge boyatma konusunda tam olarak ikna olabilir ve soluğu kuaförde alabilirsiniz.
bal kabağı saç
bal kabağı saç rengi
bal kabağı saç saç boyası
bal kabağı saç modeli
bal kabağı saç trendleri
bal kabağı saç boya numarası
bal kabağı saç rengi modelleri


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir