Saç renkleri

2016 Sezonunun İddialı Saç Renkleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kadınların en büyük derdi saçları ve fazla kiloları belki kilolarımız uzun zaman alabilir ama saçlarımız asla, her sene yeni trendler yeni tonlar, renklerin buluşmasıyla ortaya çıkan harika bir bütünleme. Bizler üstümüze düşen görevlerin farkındayız ve sizler için araştırdık

İddialı saç renkleri sezonun yeni trendi ve öyle gözüküyor ki, saçlar için geriye dönmek pek mümkün olmayacak. Herkes rengini belirledi iddialı platin sarısı, çılgın pastel vurgular, neon renkler, bakır kızılın ateşi, şarap tonları, çılgın ombralar ve daha niceleri peki ya sen?

Günümüzün çığ gibi büyüyen hastalığı diyebilmemiz mümkün artık, kadınların hatta erkeklerin bile sıkılıp farklı tonlarda renk arayışları sanırım hepimizin ortak derdi bu olsa gerek. Üzülme biz yanınızdayız ve sizin için araştırıp bazı detayları elden geçirdik.

İddialı Saç Renkleri

İddialı saç renkleri yaptırmak isteyen herkese azda olsa küçük örnekler vermekten mutluluk duyarız, umarım herkeslere faydası dokunur.

Neon saç renkleri: Neon saçların çok iddialı olduğu aşikar ancak çalışan bayanlar için tercih etmekte zorlandığı kaçınılmaz bison . Özgür ruhlar, modayı yakından takip edenler içinse oldukça fazla örnekler mevcut bizde bunlardan bazı örnekler oluşturduk eminim ki yakından ilgilenenlerin hoşuna gidecekleri modeller.
neon mavi saç renkleri

neon pembe saç rengi

neon saç renkleri

Neon turuncu saç rengi
Plantin saçlar: cesaret isteyen bir diğer saç rengi cesaret isteyen İddalı saç renkler’inden bir örnek daha soğuk ten renklerine mükemmel uyumu ve göz kamaştırması bir diğer nokta sınırlarınızı zorlamak istiyorsanız buyrun size iddalı ve göz kamaştırıcı örnekler
platin saç rengi

platin saç rengi modelleri

platin saç rengi modelleri
Çılgın pastel vurgular: Daha cool gözükmek isteyenlerin her halde bu sene arzuladığı saç renkleri, işte size her geçen gün yenilenen ve atık her rengin saçlarda görmek istendiği ve artık yargılanmadığı örnekler. Özelikle mavi, pembe pastel tonlarının daha çok tercih edildiği en çılgın renkler özgür ruhların hemen hemen baştan çıkaran göz kamaştırıcı saçlar, ister uçlara ister tüm saçlara uygulanan versiyonları ilgilenenlerin adeta gözlerini kamaştırmakta.
pastel ombre saç rengi

pastel saç renkleri
Şarap tonları: Her sene değişen modaya ayak uydurmak bir hayli zor bir iş farkındayız peki ya her sezonun gözdesi olan şarap tonlarına ne dersiniz? Özelikle çalışan bayanların gözdesi olan şarap tonları bi hayli göz kamaştırıcı olsa gerek sizleri de unutmadık ve bunun için bazı örnekler hazırladık.

şarap kırmızı saç rengi
şarap kırmızısı saç rengi
şarap kırmızı saç renkleri

Ombre saçlar: Kadınların yeni gözdesi ombreler ister doğal saçların uçlarına renk katmak ister uçları çılgın renklere boyamak mümkün iddialı saç renklerinin bir diğer örneği, sadeleştirmekte mümkün, hatta çılgın renklere boyamakta mümkün, en büyük derdimiz saçlarımız dedik ve bunlar için araştırmalara yaptık, değişiklik yapmaktan korkanda olduk, hatta iddialı görünmekte istedik. Bu ikilemde kaldıysanız işte sizin tercihiniz bizce bu olmalı dedik hatta çok güzel örnekler hazırladık.
ombre saç
2016 ombre saç
ombre saç rengi
ombre saç renkleri
Bizler sizler için araştırdık, sezonun en iddialı saç renkleri neler diye işe koyulduk sanırım en doğru tercihleri bulduk. Geriye kalan tek şey ise biraz cesaret ve hazır olma duygusudur.

Hayır, hazır değilim dediğinizi duyar gibiyim ama bir yandan da artık sıkıldım ve boyatmak istiyorum dediğiniz ortada o zaman sadece karar ver ve koş eminiz ki vereceğiniz her karar her renk size çok yakışacaktır öyleyse çok düşünmeden hareket etmek lazım. Peki, ya şimdi sizin tercihiniz nedir?


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir