Kısa saç modelleri

+20 Birbirinden güzel kısa saç kesimleri ve Avantajları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kısa saç kesimleri her kadının cesaret edemediği modeller arasındadır. Çünkü bir kere kestirdikten sonra tekrar uzamasını beklemek gerçekten çok uzun ve zorlu bir süreçtir. Bu yüzden saç konusunda takıntılı ve kararsız kadınların bu saç kesimini yaptırmadan önce 2 kere düşünmeleri gerekmektedir. Bence kadınlara en çok yakışan modellerden biridir ve insanların düşündüğünün aksine(genelde insanlar kısa saç modellerinin daha erkeksi göründüğünü söylerler) daha kadınsı ve seksi bir görüntüsü vardır.

Kısa saç kesimlerinin avantajları

Saç modeli seçerken kadınların en çok önem verdikleri şeylerden ikisi ; yeni saç modelinin nasıl görüneceği ve bakımının nasıl olacağıdır. İşte kısa saç kesimleri bu 2 önemli durumda da büyük avantaj sağlar.Peki nedir bu kısa saç modellerinin avantajları?
kısa saç kesimleri

  • Öncelikle saçlarınızı kısa kestirdiğinizde saç boyu kısaldığı için kullandığınız bakım ürünleri de azalacaktır.Böylece bakım ürünlerine harcadığınız para da azalacak.
  • Eğer yağlı ve ince telli saçlara sahipseniz (eğer bu saç tipine sahipseniz kesinlikle kısa saç kesimlerinden birisini tercih etmelisiniz) saçlarınız daha sağlıklı ve hacimli gözükecek. Burada bahsettiğim şey sadece görsel olarak bir sağlık değil. Elbette görsel olarak da normalden daha hacimli görünecek ancak saçlarınız kısaldığı için , saçlarınızın ihtiyacı olan şeylerde azalacak ve daha çok beslenecek.Böylecede gerçekten de daha sağlıklı saçlara sahip olacaksınız.
  • Saçlarınız kırılıyorsa bu kırılmalar gözle görülür ölçüde azalacak ve saçlarınız kalınlaşacak.

rihanna kısa saç modeli

  • Saçlarınızı şekillendirmek için harcadığınız vakit ve efor azalacak. 1-2 dakika gibi kısa bir süre içinde dışarı çıkmaya hazır olacaksınız. Çünkü kısa saçları şekillendirmek normal ve uzun saçlara göre o kadar kolay ki. Şekillendirici sprey ve bir kaç el hareketi ile güne hazır olacaksınız. Bu yüzden gündelik kullanım için gerçekten çok avantajlıdır.
  • Gerçekten çok modern bir görünüm vardır. Bunun yanında kısa saç kesimleri diğer saçlara göre daha dikkat çekicidir. Kalabalık içinde bile göze çarpacak ve fark edileceksiniz.

Kısa saç kesimlerinin avantajlarından bahsettiğime göre artık kısa saç kesimi önerilerime geçebilirim. Sabırsızlandığınızın farkındayım 🙂

20 Harika kısa saç kesimleri

2016 yılına girerken görünüşünüzde büyük değişiklikler yapmak istiyorsanız saç modelinizi değiştirmek bunun için en kolay yoldur. Eğer yeni sezon için trend olan bir model arıyorsanız aşağıdaki modelleri incelemeden önce sizi 2016 kısa saç trendleri başlıklı konumuza alalım. Şimdi harika kısa saç kesimleri ve örnekleri incelemeye başlayabiliriz!
kısa saç kesimi
kısa saç kesimleri
kısa saç kesim modeli
kısa saç modeli
2016 kısa saç
kısa saç örneği
kısa saç modelleri
harika kısa saç kesimi
kısa saç şekilleri
kısa bayan saç kesimi
kırmızı halı kısa saç
kırmızı halıdan kısa saç kesimleri
kırmızı halıdan kısa saç modelleri
şık kısa saç
tarz kısa saç modelleri
kısa saç kesimi modeli
son moda kısa saç modelleri
trend kısa saç kesimi
Kendinize uygun bir model hala bulamadıysanız ve arayışınız devam ediyorsa kısa saç modelleri kategorimizi mutlaka ziyaret edin.Kendinize uygun bir saç modeli bulacağınıza eminim.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir