Ürün İnceleme

Yves Rocher Saç Bakım Ürünleri Yorumları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Hepiniz bir iki kez mağazalarına ya da reklamlarına denk gelmişsinizdir. Reklam filmlerinde bitkilerin doğal özlerinden üretilen ürünleri ile Yves Roches ürünleri ülkemizde bir kaç yıldır satılmakta. Bir çok ilçede bulunan mağazalarının çoğu zaman yanından geçip gittiğimiz bir marka olmuştur. Bu sefer biz o mağazadan içeri girdik ve sürekli bir müşteri hareketi bulunan bu mağazalarda müşterilerin : “duş jellerine bayıldık”, “nemlendiricisi süper” gibi olumlu yorumların kulak misafiri olup, biz de bir kaç ürünü denemeye karar verdik.

Yves Roches hiç bir hayvansal madde içermeyen tamamen bitkisel içeriklerden oluşan bir şampuan yapmış. Tam bir doğa dostu olan marka, bitkisel ve organik ürünlerin yanı sıra ambalajlarında da organik ve doğayla uyumlu maddeler kullanmış.

Şampuanın içeriğinde paraben, silikon ve renklendirici maddeler olmadığından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ayrıca kokusu da oldukça hoş ve kimyasal kokulardan uzak doğal bir koku olduğunu hissedebiliyorsunuz. Ürünün orijinal ambalajı Fransızca ama kolayca anlayabilmeniz için satış temsilcileri yardımcı oluyor.

Yves Rocher Üçü Bir Arada Şampuan

Parlak ve kolay taranan saçlar için etkili bir ürün olan bu şampuan, gerçekten de taramayı kolaylaştırıyor. Piyasadaki tarama kolaylaştırıcı şampuanların aksine, gerçekten de saç kremi kullanmış gibi bir etki yaratan bu ürün, yıkama esnasında da saçların dolanmasını engelliyor. İçinde ıhlamur özleri bulunan bu ürün saçların parlak ve yumuşak olmasına olumlu olarak etki etmekte.

Yves Rocher Kepek Önleyici Şampuan

Yves Rocher Kepek Önleyici Şampuan

Kepek sorunu ile baş edemeyenler için de harika bir ürün geliştirmiş olan Yves Rocher, içeriğinde nar kabuğu bulunan kepek önleyici şampuanı ile ilk kullanımdan itibaren kepeklerde gözle görülür bir azalma sağlıyor. Üstelik 2 haftada kepeklerin yok olduğunu gördüğünüzde, gerçekten de etkisini fark etmemeniz imkânsız. Kepek sorunu olanlara şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yves Rocher Kuru Saçlar için Besleyici Onarıcı Saç Bakım Maskesi

Yves Rocher Kuru Saçlar için Besleyici Onarıcı Saç Bakım Maskesi

Saçların bakımlı olması içi saç bakım maskesi şart! Hazır saç ürünlerine el atmışken saç bakım maskesi de almadan olmaz dedik ve Yves Rocher Kuru Saçlar için Besleyici Onarıcı Saç Bakım Maskesi alıp denedik. İçinde yulaf özleri ve organik shea yağı bulunan saç bakım maskesi, saç uçlarının daha canlı ve parlak görünmesini sağlıyor.

Yces Rocher’in saç bakım ürünleri gerçekten de tam not aldı. Eğer bitkisel ürünler kullanmak istiyorsanız ve saçlarınız kimyasallardan biraz olsun kurtulsun istiyorsanız mutlaka bu ürünleri deneyin. Market markalarından daha başarılı sonuçlar veren Yves Rocher ürünleri, herkesin evinde bulunması gereken bir marka.

Yves Rocher Saç Bakım Ürünlerinin Fiyatları

Ürünlerin fiyatı konusuna gelecek olursak, tabi ki market markalarından daha yüksek ama o kadar da abartılı değil. Şampuanın fiyatı 15 lira civarında ve etkisine bakacak olursanız bu fiyata değer. Yani saç bakımınız için 100 TL bir bütçe ayırırsanız bir çok farklı ürün satın alabilirsiniz ve bu ürünler sizi 4-5 ay rahat idare eder.

Yves Rocher saç bakım ürünleri ve diğer ürünler hakkındaki deneyimlerimizi ilerleyen zamanlarda sizinle yine paylaşacağız. Saçlarınız için bitkisel bakım arıyorsanız mutlaka bu markayı deneyin, bağımlısı olacaksınız.


8 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir