Ürün İnceleme

Nars Orgasm Allık Yorumları ve İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son günlerde tv dizilerinde izlediğimiz oyuncuların porselen gibi görünen ciltlerindeki sır Nars makyaj malzemeleriymiş. Söylenenlere göre bu ürünler porselen gibi bir cilde sahip olmak ve canlı bir makyaj yaratmak için biçilmiş kaftanmış. Özellikle Nars Orgasm allık birçok kadın tarafından konuşulmakta ve tavsiye edilmekteyken benim de bu konuya değinmesem olmazdı. İşte Nars Orgasm Allık yorumlarım!

Nars Orgasm Allık Yorumları

Nars ürünlerinin klasik siyah ambalajından çıkan siyah bir kutusu olan allık, ayna ve koruyucudan ibaret.

nars orgasm allık görünüşü

Allık renk olarak pembe, şeftali ve altın yansımaların karışımı ama pembe daha yoğun hissediliyor.

nars orgasm allık

Gayet yoğun bir yapısı olan bu allık, profesyonel bir fırça ile az miktar ürün kullanılarak sürüldüğünde çok doğal bir renk elde ediliyor ama biraz fazla sürdüğünüzde yapay bir görünüm oluşuyor.

nars orgasm allık rengi

Nars Orgasm Allık İyi Tarafları: Çok garip bir şekilde her ten rengine uyum sağlıyor. Uzun süre kalıcı ve doğal bir renk elde etmeye olanak tanıyor.

Nars Orgasm Allık Kötü Tarafları: Altın pırıltılar cilt kusurlarını belirginleştiriyor ve fiyatı biraz yüksek 93 TL.

Bunun yanı sıra sadece allık olarak tercih edildiğinde kimse allık sürdüğünüzü fark etmez yani o kadar doğal bir ürün. Düzgün sürüldüğü takdirde taze ve canlı bir görüntü veren Nars Orgasm Allığın rengini seçerken mutlaka gün ışığında da bakın. Bazen beyaz ışıkta göz yanılması olabiliyor ve bu yüzden farklı bir tondaymış gibi gözüküp sizi yanıltabiliyor.

The Balm Hot Mama – Nars Orgasm Allık Karşılaştırma

Cildi taptaze gösteren Orgasm The Balm markasının mama ürünü ile benzetilse de, mama daha turuncumsu kalıyor diyebilirim. Aşağıdaki resmi incelerseniz Nars Orgasm ve Hot Mama arasındaki farkları görebilirsiniz. Soldaki Balm Hot Mama Sağdaki Nars Orgasm
nars orgasm allık Hot Mama karşılaştırma

Nars Orgasm Allık Fiyatı

Mat allık sevenlerin pek tercih etmeyeceği bu ürünü Nars mağazalarından ya da internetten online olarak satın almak mümkün olmaktadır. Nars Orgasm Allık Fiyatı için uygun diyemeyeceğim ancak “değer mi?” diye soracak olursanız bence fiyatının hakkını veriyor. Nars Orgasm Allık Fiyatı 90-95 TL arasına bulabilirsiniz. Diğer kozmetik ürün inceleme ve yorumlarımızı okumak için kozmetik inceleme bölümüne göz atabilirsiniz.


53 Yorum var

       Yorum yapın

       E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir