Ürün İnceleme

Toni and Guy Saç Ürünleri Yorumları ve İncelemeleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saç ürünleri denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan Toni&Guy bir çok kişi tarafından beğenilen ve sevilen bir marka. Her türlü saç sorunu için etkili bir çözümü olan Toni and Guy ürünlerinden bazılarını bu yazımızda size tanıtacağım ve ürünler ile ilgili fikir sahibi olmanızı sağlayacağım. Hazırsanız Toni and Guy saç ürünleri ile ilgili incelememe başlıyorum.

Toni and Guy Saç Ürünleri Yorumları

Kozmetik mağazaların hemen hemen hepsinde bulunan Toni Guy Saç Bakım Ürünleri bir çok kişinin saç sorunları için başvurduğu ilk markalardan biri olmuştur. Şimdi bir kaç ürününü iyi ve kötü özellikleri ile birlikte inceleyerek sizi aydınlatma zamanı geldi! İlk olarak Toni and Guy Sea Salt Sprey yorumlarım ile başlıyorum 🙂

Toni and Guy Sea Salt Sprey Yorumları

Toni&Guy Sea Salt Sprey

Banyodan ya da denizden sonra kullanabileceğiniz bu ürün harika kokusu ile saçlarınıza şekil vermek için en ideal seçimlerden biri. Her saç tipine uygun olan bu ürün dalgalı saçlar için de yumuşak bukleler oluşturmak açısından iyi bir tercih olabilir. Gün boyu etki gösteren bu ürün özellikle kıvırcık saçlılar için çok kullanışlı. Toni Guy Sea Salt Sprey fiyatı ortalama 18 TL’ye satılıyor.

Toni and Guy Sea Salt Sprey İyi Yönleri

Deniz sonrası kullanılabilen bu ürün saçlarınızın daha belirgin buklelere sahip olmasını sağlarken, düz saçlar için de daha iyi bir görüntü sağlıyor. Ancak düz saçlar için değilde dalgalı saçlarınız için çok daha iyi sonuçlar alabileceğinizi söylemek istiyorum. Ürünü kullanmanın dışında biraz da araştırma yaptım. Doğal dalgalı kalın telli ve şekil vermekte zorlanılan saçlar için çok daha etkili olduğunu okudum. Ürün ile ilgili bahsedilen “sea salt” etkisi ise gerçekten kendini hissettiriyor.

Toni and Guy Sea Salt Sprey Kötü Yönleri

Ürünün kötü yönlerinden birisi ise uygularken saçlarınızı biraz yapış yapış yapıyor ve bu yüzden saçları kirli gösteriyor. Saçları yapış yapış yapma durumu gerçekten biraz can sıkıcı. Özellikle yapış yapış yapan şeylere karşı bir antipatim var. Beni çok rahatsız eden bir duygu. Eğer sizin içinde durum böyleyse ürünü pek önermiyorum.

Toni & Guy Bukle Belirginleştirici Yorumları

Toni&Guy Bukle Belirginleştirici

Kabarık ve zor şekillenen dalgalı saçlar için kusursuz bukleler yaratmaya yarayan bu ürün, saçlarınıza uyguladığınız andan itibaren yapışkan olmayan ve sertleştirmeyen etkisi ile gün boyu kusursuz buklelere ulaşmanızı sağlıyor. Saç jölesi ve şekillendiricileri çöpe atmanızı sağlayacak olan bu ürünü mutlaka denemelisiniz. Özellikle sabahları kabaran ve çok cansız görünen saçlar için bire bir olan bu ürün, günlük kullanıma uygundur. Toni & Guy Bukle Belirginleştirici fiyatı ise ortalama 30-35 TL aralığında.

Toni and Guy Arındırıcı Detoks Şampuan Yorumları

Toni&Guy Arındırıcı Detoks Şampuanı

Detoks şampuan mı olur fikirindeyseniz sizi bu ön yargınızdan kurtaracak olan Toni&Guy arındırıcı detoks şampuanı saçınızı ve saç derinizi derinlemesine temizliyor. Saç derinizi, saçınız için kullandığınız jöle,sprey gibi şekillendirici ürünlerin kalıntılarından tamamen kurtarıyor. Haftada bir kullanmanızın yeterli olacağı bu ürün çok sık kullanmak için pek uygun değil. Saçlarınızı yıkarken normal bir şampuan gibi uyguluyorsunuz ve durularken hemen etkisini hissediyorsunuz. Saçlarınız gıcırdıyor ve daha parlak görünüyor. Ayrıca yıkama sonrası saçınıza ekstradan ürün sürmenize gerek kalmadan kolayca taranan saçlara sahip oluyorsunuz. Saçlarınızı tararken sorun yaşıyorsanız hem bu sorundan kurtulacaksınız hem de saçınızı ve saç derinizi derinlemesine temizleyeceksiniz.

Yukarıda bahsettiğim Toni and Guy’un 2 ürünü açıkcası çok özel ürünler değil. Ürünler kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın. Hani bazen bir ürünü alırsınız ve uzun yıllar bağımlısı olup kullanırsınız ya , işte öyle ürünler değiller. Ancak Toni and Guy Arındırıcı detoks şampuanı bayılacağınızı düşündüğüm ve uzun yıllar kullanmak isteyeceğiniz bir ürün. Ayrıca çok hoş ve güzel bir kokusu var. İnternetten araştırdığımda ürünün saçları sertleştirdiğini söyleyenler çoğunlukta. Açıkcası ben pek bir fark göremedim. Eğer düzenli olarak saç bakımı yapıyorsanız veya şekillendirici ürünler kullanıyorsanız bu tarz saç bakım yağlarını ve şekillendirici ürünleri saçlarınızdan tamamen temizlemek ve derinizin hava almasını sağlamak için birebir. Bunun dışında ekstra ürünler kullanmıyorsanız çok gerekli olacak bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Ürünün fiyatı ortalama 35 TL civarında.


5 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir