Ürün İnceleme

Yves Rocher Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saç bakımı güzellik açısından son derece gerekli. Saçlarınız bakımlı olduğunda hem saç modelleri hem de saç renkleri olarak sayısız seçeneğe de sahip olabiliyorsunuz. Çünkü cansız ve soluk saçlara hangi modeli ya da rengi yaparsanız yapın güzel görünmeyecektir. Bunun için saçlarınızın her zaman sağlıklı ve parlak görünmesi şart.

Saç bakımının en önemli adımlarından biri de elbette şampuan seçimi. Doğru şampuanı seçerek saçınız için en önemli ihtiyacı karşılamış olursunuz. Saç tipinize ve saç sorunlarınıza uygun bir şampuan tercih etmeniz bu açıdan önem taşıyor. Doğal içeriklere sahip ürünler ile dikkat çeken Yves Rocher şampuan konusunda da oldukça başarılı. Eğer parlaklığını kaybetmiş mat ve sönük saçlarınız varsa Yves Rocher Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan ile saçlarınıza canlılık kazandırabilirsiniz. İşte bu şampuan ile ilgili yorumlar;

Yves Rocher Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan

Yves Rocher Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan Özellikleri

  • İçeriğinde silikon, renklendirici ve paraben içermiyor.
  • Bitkisel bir formüle sahip.
  • İçeriğinde ayrıca Organik Sefa Çiçeği bulunuyor.
  • Saç yüzeyini düzleştirmeyi ve ışığın yansımasını sağlamayı vaat ediyor.
  • Saçları ağırlaştırmayan bir yapısı var.
  • Saça parlaklık kazandırıyor.
  • 300 ml’lik bir ürün.

Yves Rocher Normal Saçlar İçin Şampuan

Yves Rocher Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan Yorumları

Saç bakımı açısından en önemli konu, içeriği temiz ürünler kullanmak. Kimyasal içeriğe sahip şampuan ya da saç kremleri kullanırsanız saçlarınız zamanla güçsüzleşir ve sağlıksız bir görünüme ulaşır. Bunun için saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı sağlayacak bitkisel içerikli ürünler kullanmalısınız.

Yves Rocher Normal Saçlar İçin Şampuan yorumları

Yves Rocher markası da bitkisel içerik konusunda güvenilebilecek bir marka. Özellikle birçok ürününde vaat ettiklerini gerçekleştiriyor. Bu şampuanın içeriğinde bulunan organik sefa çiçeği de kesinlikle saçlarda parlama yaratıyor. Saçlarınız boyadan, ısı kullanımından ya da hava koşullarından cansızlaşmış ve matlaşmış ise bu şampuanı kullanarak birkaç kullanımda etkisini görebilirsiniz. Bu şampuanı kullanmadan önce bilmeniz gereken şeylerden biri, köpürmeyen bir yapıya sahip oluşu. Bitkisel içerikli şampuanlar genellikle köpürmez. Eğer saçlarınızı yıkarken şampuanınızın köpürmesini istiyorsanız bu şampuan isteğinizi karşılamayabilir. Ama zaten önemli olan banyo sonrası saçlarınızın nasıl göründüğüdür. Bu şampuanın en önemli faydasından biri de gerçekten saça bakım yapıyor oluşu. Eğer saçlarınıza düzenli olarak bakım yapmaya fırsatınız veya zamanınız yoksa sadece bu şampuanı kullanmanız bile yeterli olacaktır. Ekstra bakım yapmadan sadece bu ürünü kullansanız bile saçlarınız ışıltılı ve parlak görünüyor.

Yves Rocher Normal Saçlar İçin Şampuan incelemesi

Bir diğer özelliği ise saç kremi kullanmasanız bile bu şampuan ile yıkadıktan sonra saçlarınız kolaylık taranabilir. Eğer saçlarınızı parlatmanın yanında bir de yumuşatmasını istiyorsanız bu şampuan ideal olabilir. Şampuan hafif bir papatya kokusuna sahip. Bu şampuanın %45’den fazla parlaklık verdiği araştırmalarla saptanmış. Gerçekten daha ilk kullanımda etkisini görmeye başlıyorsunuz. Yapılan araştırmalarda kullanan kişilerin %77’i saçlarının parlaklık kazandırdığını belirtmiş. Bu şampuanın aynı özelliklere sahip bir de saç kremi kullanıyor. Mutlaka saç kremi kullanıyorsanız bu şampuanın saç kremini almanız kesin sonuç almanız açısından çok daha doğru bir karar olabilir. Saç kremi de aynı şekilde renklendirici, silikon ve paraben içermiyor.

Yves Rocher Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan Fiyatı

Yves Rocher Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan fiyatı 20-25 TL arası değişiyor. Ancak indirimli günlerde 15 TL’ye de alabiliyorsunuz. Eğer çok fazla farklı ürün kullanmadan bir kerede saçlarınızın parlak görünüme kavuşmasını istiyorsanız bu ürünü alabilirsiniz. Fiyatı da performansı açısından son derece uygun.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir