Ürün İnceleme

Uygun Fiyatlı En İyi 5 Nude Ruj

tarafından tarihinde yayınlandı.

Makyaj dünyasında son günlerde popülerliğini kanıtlayan ve herkesin hayran olduğu nude rujlar, farklı markaların ürünleriyle birlikte çok daha çeşitli hale geldi. Her cilt tonuna uyan, içerisinde farklı renk tonları barındıran birbirinden güzel nude ruj bulmak mümkün. Eğer siz de makyajınızda doğal görünümleri tercih ediyorsanız veya günlük kullanım için harika nude rujlar arıyorsanız sizin için uygun fiyatlı 5 nude ruj inceledik.

En İyi 5 Nude Ruj Önerisi

en iyi nude rujlar

Nude ruj seçerken kesinlikle kendi cilt tonunuza uymasına özen göstermenizde fayda var. Eğer esmer tenliyseniz içerisinde gül kurusu ya da kahverengi tonlar bulunduran rujları, buğday tenliyseniz şeftali alt tonlu rujları, beyaz tenli ya da kumralsanız pembe alt tonlu nude rujları tercih edebilirsiniz. Gelelim makyaj çantanızda bulunması gereken, bütçenizi sarsamayacak o harika nude rujlara;

Golden Rose Velvet Matte – 27

Golden Rose’un bu nude ve mat ruj serisinde birçok farklı renk tonu bulmak mümkün. Ancak bu seride en ön plana çıkan ve hemen herkese yakışan rujun numarası 27. Bu rujun alt tonunda şeftali tonları bulunuyor.

Golden Rose Velvet Matte – 27

İçeriğinde nemlendirici ve E vitamini bulunduğu için dudaklarınızı besliyor. Ayrıca bu seride parabenin bulunmadığını da söylemekte fayda var. Normalde mat rujlar dudaklara kuruma yapıp çatlak bir görüntü oluştursa da bu rujun içeriğinde nemlendirici bulunduğu için dudaklarınızı kesinlikle kurutmuyor. Eğer yumuşak sürülen ve kurutmayan mat ruj arıyorsanız en iyi seçeneklerden biri. Dokusunun kadife gibi olması da harika görünmesini sağlıyor. Gün içinde dudaklarda uzun süre kaldığını söylemek mümkün. Golden Rose Velvet Matte rujları fiyatı ise 10-15 TL arasında değişiyor.

Wet N Wild  Bare It All

Wet N Wild markasının en popüler rujlarından biri olan Bare It All renginin içerisinde şeftali tonları bulunuyor. Mat bir yapıya sahip olsa da kesinlikle dudakları kurutmuyor. Elbette yine de sürmeden önce bir nemlendirici sürmenizde fayda var. Kalıcılığı oldukça yeterli.

Wet N Wild  Bare It All

Bu rujun en büyük artısı tek kat sürdüğünüzde istediğiniz rengi hemen veriyor olması. Eğer nude rujların sizi soluk göstereceğini düşünüyorsanız nude ruj deneyiminize bu rujla başlayabilirsiniz. Çünkü dudaklara harika bir renk katıyor, kesinlikle soluk durmuyor. Ambalajının biraz dayanıksız olduğunu söylemek mümkün. Çantanıza gelişi güzel atmamanızda fayda var, kapağı kolay açılabiliyor. Wet N Wild Bare All fiyatı 10 TL. Bu ruju Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Rimmel London Kate Moss -104

Eğer pembe alt tonlu bir nude ruj arıyorsanız Rimmel London Kate Moss serisindeki 104 rengi sizin için ideal.

Rimmel London Kate Moss 104

Mat olsa da oldukça hafif ve yumuşak bir yapıya sahip. Bu yüzden sürümü son derece kolay. Birçok mat ruj gibi kalıcılığı son derece yeterli. İçinde ül kurusu ve bordo tonları bulunuyor ancak cilt tonunuza göre dudağınızda farklı durabilir. Günlük kullanım için oldukça uygun. Harika bir kokusu var. Rimmel London Kate Moss fiyatı 15 TL.

Pastel  Nude Ruj – 533

Oldukça ince bir yapısı olan bu nude ruj da Pastel’in nude serisinden 533 rengi. İçerisinde kahverengi tonlar barındırıyor. Kremsi bir yapısı olduğu için kesinlikle dudaklarda kuruma yaratmıyor. Orta düzeyde bir kalıcılığa sahip.

Pastel Nude Ruj - 533

Ancak eğer bir şeyler yiyip içerseniz tazelemeniz gerekir. Eğer mat olmayan nude ruj arayışındaysanız bu ruju kesinlikle beğenirsiniz. Mat olmasa da kesinlikle ışıltı ya da parlaklık içermiyor. İnce yapılı olsa da tek katta dudak rengini iyi bir şekilde kapatıyor. Günlük kullanım için en ideal nude rujlardan biri. Eğer bronz ya da toprak tonlarında makyaj yapmayı seviyorsanız bu ruja bayılacaksınız demektir. Pastel Nude Ruj fiyatı ise 14 TL.

Max Factor Colour Elixir Burnt Caramel – 745

İçeriğinde antioksidan ve E vitamini barındırdığı için dudaklarınızı nemlendirme özelliğine sahip. Yumuşak bir yapısı olduğu için sürümü son derece kolay.

Max Factor Colour Elixir Burnt Caramel - 745

Eğer kalıcılığı yüksek bir nude ruj arıyorsanız en iyi seçeneklerden biri. Mat bitişli olmasına rağmen kesinlikle dudakları kurutmuyor. Kahverengi alt tonlu bir ruj. Max Factor Colour Elixir Burnt Caramel Ruj fiyatı 20-30 TL arasında değişebiliyor. Eğer indirimdeyken yakalarsanız daha uygun fiyata alabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir