Makyaj Teknikleri

Yılbaşı Makyajı İçin En İyi 7 Kırmızı Ruj Önerisi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Aralık ayı gelip çattığında yılbaşı ile ilgili her şey de gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Yeni yıla girmeye günler kala yılbaşı hazırlıkları da her alanda kendini gösterdi. Süslemelerden modaya, kozmetikten dekorasyona kadar her yer kırmızı-yeşil büyüsüyle kaplı. Eğer siz de yılbaşı kutlaması için plan yapmaya başladıysanız makyajınızı da düşünmenin vakti geldi. Yılbaşı makyajı dendiği anda hiç kuşkusuz ki akla ilk  gelen göz alıcı, yılbaşı kırmısızı bir rujdur.

Yılbaşı Makyajı İçin Ruj Önerileri

Aralık ayının renklerinden biri olan kırmızıyı, gece makyajında kullanmaya ne dersiniz? Gideceğiniz her yere uyum sağlayacak kırmızı ruj seçimi yapmadan önce sizin için derlediğimiz en iyi kırmızı ruj incelemelerini okumalısınız. Üstelik yüksek fiyatlısı da uygun fiyatlısı da bu listenin içinde. İşte o efsane rujlar.

Mac Ruby Woo

yılbaşı dudak makyajı Mac Ruby Woo
Kırmızı ruj dendiğinde akla ilk gelen rujlardan biri olan Ruby Woo, kadife bitişli mat bir kırmızı ruj. Bu rujun en güzel özelliği her türlü cilt tonuna harika bir şekilde uyum sağlıyor oluşu. Yani beyaz tenliyseniz de buğday tenliyseniz de bu ruju kullanabilirsiniz. Dudak kalemi ile çerçeveledikten sonra muhteşem dudaklara ulaşabilirsiniz. Mac Ruby Woo ruj fiyatı ise 55 TL.

Revlon Super Lustrous Lipstick Matte – Really Red

Revlon Super Lustrous Lipstick Matte – Really Red

Mat bitişli olan bu ruj da tam bir Retro kırmızısı. İçeriğinde E vitamini ve avokado yağı içerdiği için oldukça yumuşak ve dudaklara rahat bir şekilde sürülüyor. Bu rujun en güzel yanı kalıcılığının çok yüksek olması. Gün içinde tekrar tekrar yenilemek zorunda kalmıyorsunuz. Revlon Super Lustrous Lipstick Matte ruj fiyatı ise 29.99 TL

Nars Hardwired Lipstick

Nars Hardwired Lipstick

Yoğun pigmente sahip olmasıyla büyüleyen Hardwired rengi soğuk alt tonlu olmasına rağmen pek çok cilt tonuna yakışıyor. Daha bordoya dönük tok bir kırmızı arıyorsanız bu rengi mutlaka denemelisiniz. Koyu bir kırmızı olduğu için daha sade bir göz makyajı ile birlikte kullanırsanız harika makyaja ulaşabilirsiniz. Nars HArdwired Ruj fiyatı ise 80 TL.

Maybelline Pleasure Me Red 547

Maybelline Pleasure Me Red 547

Merve Boluğur’un kullandığı harika bir kırmızı ruj olan Pleasure Me Red, çarpıcı bir kırmızı arayanlar için en ideal rujlardan biri. Eğer mat yerine daha parlak bitişli bir kırmızı ruj arıyorsanız en iyi seçeneklerden biri. Çok yumuşak bir yapıya sahip olduğu için kolayca sürülüyor. Maybelline Pleasure Me Red Ruj fiyatı ise 14.99 TL

NYX Matte Lipstick in Perfect Red

NYX Matte Lipstick in Perfect Red

Soğuk alt tonlu bir kırmızı ruj olan Perfet Red, NYX’in en iyi kırmızı rujlarından biri. Mat yapısı olmasına rağmen dudağınıza sürdüğünüz anda pürüzsüz görünüyor. Yumuşak bir yapısı var ve oldukça da kalıcı. Ayrıca Mac’in Russian Red adlı rujuna da muadil olduğu söyleniyor. NYX Matte Lipstick in Perfect Red fiyatı 25 TL.

Rimmel London Kate Moss:01

Rimmel London Kate Moss

Uygun fiyatlı kırmızı ruj kategorisinin en iyi rujlarından biri.  Oldukça opak olduğu için tek seferde istediğiniz tona ulaşabiliyorsunuz. Mat bitişli ve kalıcılığı oldukça yüksek. Dudak kalemi ile birlikte kullandığınızda dolgun kırmızı dudaklara ulaşabilirsiniz. Rimmel London Kate Moss ruj fiyatları ise 15-20 TL arasında değişiyor. Rimmel London Kate Moss nude serisi ile ilgili bilgi isterseniz buradaki incelememize göz atabilirsiniz. (Örnekteki nude serisine ait değildir.)

Deborah Milano Rossetto Atomic Red Mat 05

Deborah Milano Rossetto Atomic Red Mat 05

Deborah Milano’nun bu kırmızı ruj serisinin hem mat hem de parlak bitişli rujları var. Ancak hem mat olsun hem kalıcı olsun hem de kolayca sürülsün istiyorsanız kesinlikle 05 rengi sizin için ideal. Aynı renk tonlarının parlak bitişli olanlarınızı da tercih etme şansına sahipsiniz. Deborah Milano Rossetto Atomic Red Mat fiyatı 30 TL.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir