Ürün İnceleme

Rimmel London Kate Moss Nude Ruj Renkleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Özellikle göz makyajını yoğun kullananlar için vazgeçilmez bir parça olan nude rujlar herkesin seçim yapmakta zorlandığı, bir türlü kendi dudak ten rengine uygun ürünler bulamadığı parçalardır. Makyaj markaları arasında ilklerden olan Rimmel London, bu soruna Kate Moss Nude ruj serisi ile çözüm getirdi. Nude ruj koleksiyonu içinde 5 farklı renk ve b ir adet de dudak balmı bulunuyor.

Dudak balmının nemlendirici etkisi güzel. Ama dudakta herhangi bir renk değişikliği yapmıyor. 5 farklı çeşit nude ruj ise, her ten rengine sahip kadının ihtiyacı için tam bir karşılık verecek kadar iddialı renklerden oluşuyor.

Rimmel London Kate Moss Ruj Koleksiyonu

Cilt alt tonunu bilmeyenler için kafa karışıklığı yaratan bu duruma çözüm olan piyasaya çıkan Kate Moss nude serisi, 01 Clear adlı balmı ile dudaklara etkin bir nemlendirme sağlıyor. Dudak balmı arayışınız varsa ya da dudaklarınız çok kuru ve çatlaksa, rujdan önce bunu kullanabilirsiniz.

Rimmel London Kate Moss Nude Ruj Koleksiyonu

Sırasıyla 42,45,40,43 ve 48 numaralı rujların tonları;

Rimmel London Kate Moss Nude Ruj tonları

Rimmel London Kate Moss Nude Rujların Dudakta Duruşu

Dudakta nasıl durduklarını aşağıdaki fotoğrafları inceleyerek görebilirsiniz.

Rimmel London Kate Moss Nude Rujların Dudakta Duruşu

(Beyaz ışıkta çekilmiştir)

40 numaralı concelear rengi, serinin en açık rengi ve açık ten rengine sahip olanlar için üretilmiş. Ancak soluk göstermek konusunda oldukça başarılı. Bir kaç kez sürdüğünüz zaman örtücülük sağlıyor ve rengini iyice alıyor.

42 numara pembe alt tonlu bir nude rengi ve bir kat sürmeniz rengini almasını sağlıyor. Açık buğday ten rengine sahip olanlar için ideal bir ürün gibi görünmekte ama buğday tenlilere de yakışabilir.

43 numara içinde kahvelik olan bir nude rengi, yani bronzlaşmış buğday ve buğday tenlilere çok iyi gidecektir. Ama isterseniz bu tonda bir ruj tercih ederek kullanabilirsiniz.

45 numara gül kurusu rengine benzer bir renk veriyor. Esmer tenliler için ideal bir nude tonu olabilir. Ama isterseniz gül kurusu ruj olarak da kullanabilirsiniz. Kremsi ve ışıltılı bir yapıya sahip olduğundan kalıcılığı pek uzun değil.

Serinin en koyu rengi olan 48 numara ise muhtemelen siyahiler için üretilmiş olan çok koyu bir renk. Bordo kahve ya da bakır kahve gibi bir renk veriyor ve tek sürüşte kopkoyu bir dudak rengi yaratıyor.

Rimmel London Kate Moss Nude Ruj Serisi

Rimmel London Kate Moss Nude Ruj Serisi

Seri bence baya güzel olmuş. Çünkü çok seçenek var. Ama önemli olan sizin kendi dudak ten renginizi iyi analiz etmeniz ve buna göre bir seçim yapmanız. Rujlar oldukça hoş, meyvemsi bir kokuya sahip. Kokularını ben çok beğendim eminim siz de beğeneceksiniz. Kalıcılık konusuna gelirsek ise diğer krem rujlar gibi en fazla iki saat gibi bir süre dayanıyor. Eğer bu sizin için bir problemse ve bir tık daha kalıcı olsun isterseniz, transparan pudra ile sabitleyerek bu süreyi arttırabilirsiniz

Rimmel London Kate Moss Nude Ruj Serisi rujlarını denemek isterseniz Watsons’larda bulabilirsiniz. Fiyatları da 15 TL civarında bilginiz olsun.


7 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir