Ürün İnceleme

Remington Pearl s9500 Düzleştirici İncelemesi ve Yorumları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saçlara şekil vermek ve daha güzel bir hale getirmek birçok kadının istediği ve bunun için çaba gösterdiği bir şey. Saçlarınızın doğal halinden sıkılıp dalgalı, düz, kıvırcık gibi farklı modeller yapmak istiyorsanız en büyük sorunlarınızdan biri hiç kuşkusuz saçlarınızın yıpranmasıdır. Saçlara şekil vermenin en kolay yolu, ısı uygulamaktır. Isı uygulayarak düz ya da dalgalı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ancak bu uygulama saçlarınızın yıpranmasına, kırılmasına ve hatta bazen yanmasına bile sebep olabilir. Elbette bu yıpranmalar hiçbir zaman saçları şekillendirme isteğini yok etmez.

İşte bu problemi ortadan kaldırmak için saçlarınızı yıpratmayacak şekillendirme ürünlerine göz atmanız gerekli. Artık teknoloji o kadar gelişti ki saçlarınızın yapısını bozmadan, kırık oluşturmadan ve yanmadan harika şekiller vermenizi sağlıyor. İnceleyeceğimiz düzleştirici de buna harika bir örnek. Dümdüz saçlara sahip olmak için sık sık saçlarınızı düzleştiren biriyseniz saçları yıpratmayan Remington Pearl s9500 saç düzleştiricisi ilginizi çekecektir. İlk olarak markanın Remington Pearl s9500 saç düzleştiricisi ile ilgili vaat ettiği özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Daha sonra görüşlerimi ve araştırmalarıma göre insanların yaşadığı genel sıkıntıları anlatacağım.

Remington Pearl s9500 Düzleştirici Özellikleri

İncelemeye ürünün vaat ettiği özelliklerden başlayalım.

Remington Pearl s9500 saç düzleştiricisi

 • Saçları yıpratmayan seramik kaplamaya ek olarak gerçek inci katılarak saçların çok daha pürüzsüz bir şekilde düzleştirilmesini sağlıyor.
 • Gerçek inci ve gelişmiş seramik kaplamasına sahip plakaları esnek ve ince olduğu için saçları düzleştirirken kolaylık sağlıyor. Bu özelliği sayesinde saçlarınızı düzleştirirken saç telleri bir arada kalıyor ve böylece saçlarınız yumuşak bir şekilde dümdüz hale geliyor.
 • Bu ürün aynı zamanda 8 saat kalıcılığı vaat ediyor.
 • Isı ayarını gösteren Dijital LCD bir göstergeye sahip. Isı ayarı ise 150 ile 235 derece arasında.
 • Çok hızlı bir şekilde ısınarak size zaman kazandırıyor. Fişe taktıktan 10 saniye sonra kullanıma hazır hale geliyor.
 • Isındıktan sonra ses ile uyarı vererek sizi bilgilendiriyor.
 • Plakaları ince ve uzun, aynı zamanda da esnek.
 • Isı kilidi sayesinde yanlışlıkla ısı ayarını değiştirmenizi engelliyor.
 • Heat Boost özelliği ile en yüksek ısıya bile çok kısa bir sürede ulaşabiliyor.
 • Seyahatlerde yanınızda taşırken kolaylık sağlaması açısından plakaları kilitlenebiliyor.
 • Kıvrılmaz kabloya sahip.
 • Diğer seramik kaplamalara göre 15 kat fazla seramik içerdiği için uzun süre dayanıklı ve sağlam kalıyor.

Remington Pearl s9500 Düzleştirici Yorumları

Remington Pearl s9500

Eğer perma, fazla ısı kullanımı, boya gibi nedenlerle çok yıpranmış saçlarınız varsa ve saçlarınızı düzleştirmeye devam etmek istiyorsanız bu düzleştirici oldukça başarılı. Saçlarınızı hiçbir şekilde yıpratmamayı vaat ediyor. 190 derece ile çok kısa bir sürede ve hızlı hareketlerle çok çabuk bir şekilde saçlarınızı düzleştirmenizi sağlıyor. Saçlarınızı birkaç tutama ayırarak, saçlarınızın kalınlığına göre 5 ya da 10 dakika içerisinde dümdüz saçlara ulaşabiliyorsunuz.

Bu düzleştiricinin bir diğer etkisi ise saçlarınızı düzleştirmesinin yanı sıra hem yumuşak hem de parlak görünmesini sağlaması. Bu özelliği sayesinde saçlara kuaförde yaptırmış gibi bir görünüm kazandırıyor. Hatta saçlarınızı düzleştirirken uçlarını hafifçe kıvırdığınızda kuaförde fön çektirmiş gibi duran saçlara ulaşmak mümkün.

İnce bir yapısı olduğu için bu düzleştiriciyi kullanarak saçlarınıza harika dalgalar da kazandırabilirsiniz. İyon özelliği bulunduğu için saçlarınızda elektriklenme yaratmaz. Yani düzleştirme sonrası saçlarınıza ekstra bir ürün sürmenize gerek yok. Saçlarınızı düzleştirirken ağırlaştırmaması ise en büyük artılarından biri. Ayrıca kalıcı olduğu için gün içinde saçlar ilk yapıldığındaki hali ile kalabiliyor.

Remington Pearl s9500 Düzleştirici’yi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Remington Pearl s9500 düzleştirici yorumları

Saçlarınızı düzleştirmeye başlamadan önce bir fırça yardımıyla saçlarınızı taramalısınız ki daha hızlı ve iyi bir şekilde düzleştirme işlemini tamamlayabilesiniz. Dilerseniz ısıya karşı koruyan herhangi bir ürün kullanabilirsiniz ancak hiçbir ürün kullanmasanız da saçlarınızda yanma ya da yıpranma olmaz.

Elbette aynı saç tutamının üzerinde uzun süre tutmamanızda fayda var. Zaten kısa bir sürede düzleştirme özelliği bulunduğu için hızlı hareketlerle saçlarınızı tarar gibi uyguladığınızda iyi bir sonuç alabilirsiniz.

Düzleştiriciyi kullanırken en yüksek ısıda kullanmanıza gerek yok. 170 ile 190 arası ısı ayarı ile dümdüz saçlara ulaşmanız mümkün. Saçlarınızı düzleştirmeden önce kurutmanızda fayda var.

Remington Pearl s9500 Düzleştirici Fiyatı

Remington Pearl s9500 düzleştiricinin fiyatı 150 ile 200 TL arasında değişiyor. Birçok yerde bulabileceğiniz bu düzleştirici performansına göre oldukça iyi bir fiyata sahip. Ürünü en uygun fiyata cimri.com‘da karşılaştırma yaparak buradan bulabilirsiniz. Eğer yeni bir düzleştirici almak için araştırma yapıyorsanız hem bütçenizi çok aşmaz hem de iyi bir sonuç alabilirsiniz.


12 Yorum var

   Yorum yapın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir