Saç bakımı

Redist 40 Etkili Saç Bakım Maskesi İncelemesi ve Yorumları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu yazımda kuaförlerde mutlaka denk geldiğinizi düşündüğüm bir ürün olan Redist’in 40 etkili saç bakım maskesini inceleyeceğim. Kuaförlerde sürekli satılan ve ısrarla tavsiye edilen bu ürünü yoğun ısrarlar sonucu inceleme karar verdim 🙂 Hazırsanız Redist 40 etkili saç bakım maskesi yorumlarıma başlıyorum 🙂

Redist 40 Etkili Saç Bakım Maskesi Yorumları

Ürün uzun saçların kolay taranmasını ve yıpranan uçların onarılmasını vaat ediyor. Ürünün en güzel tarafı saçlar kuruyken de kullanılabiliyor olması ve etkisini hissettirmesi.

redist 40 etkili saç bakım maskesi

Klasik olarak şampuandan sonra saçınızda 3 dakika beklettiğiniz?! (kimsenin değil 3 dakika 60 saniye bile beklemediğini biliyoruz) saç maskeleri gibi kullanılan bu ürün, kuru iken uygulandığında bence daha iyi etki gösteriyor. İnce telli saçların daha sönük görünmesine yol açan diğer maskeler gibi bu ürün de ince telli saçlara uygulandığında parlaklığı ve yumuşaklığı arttırdığı oranda saçları sönükleştiriyor. Ürün 300 ml’lik ambalajında ve haftada 2-3 kez kullanıldığında 3-4 ay kadar bitmiyor. (Tıpkı market markaları gibi)

redist saç bakım maskesi

Redist 40 Etkili Saç Bakım Maskesinin Avantajları

İlk olarak benim üründe gördüğüm iyi özelliklerden bahsetmek istiyorum.

– Zengin bitkisel bakım yağları ve vitaminleri ile saçların daha parlak ve canlı görünmesini sağlıyor,

– Kullanım sonrası saçları taramak gerçekten çok kolaylaşıyor 🙂

– Saçlara ipeksi bir yumuşaklık veriyor,

– Saçı ağırlaştırmıyor aksine daha hafif ve yumuşaklık hissi bırakıyor.

– Kıvırcık saçların daha belirgin buklelere sahip olmasını sağlıyor.

Ürünün kötü olarak söyleyebileceğim büyük bir özelliği yok, sadece söyle bir durum var ki; “Redist 40 Etkili Saç Bakım Maskesi” denildiğinde hemen hemen ürünü herkes biliyor yani iyi olduğu bilinen bir ürün. Ancak bence sıradan saç bakım maskelerinden çok da farklı bir ürün değil, ekstra bir bakım sağlamıyor. Bence bu kadar iyi bilinen ve tanınan bir ürün için bu kötü bir özellik.

Redist 40 Etkili Saç Bakım Maskesi Fiyatı

Redist 40 etkili saç bakım maskesinin fiyatı 10 TL’nin altında ve saç bakım yağı olarak da başka bir çeşidi birçok internet sitesi ve kuaförlerde bulunmakta. Kuru saça uygulandığında daha verimli bir bakım elde etmenizi sağlayan bu saç maskesinin aslında market markalarından pek bir farkı yok. O yüzden öyle aşırı bir etki beklemeyin. Yani yıpranmış saç uçlarınız sihirli bir değnek değmiş gibi birden bire düzelmeyecek ama parlak ve canlı saçlarınızla bakımlı görünebileceksiniz. Kafanıza takılan bir şey varsa sormaktan çekinmeyin 🙂

 


4 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir