Ürün İnceleme

The Balm Put Lid On It Far Bazı Yorumları ve İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Gratislerde ambalajıyla ilgimizi çekmeyi başaran The Balm ürünleri, uygun fiyatları, sevimli paketleri ve başarılı ürünleri ile gerek bloglarda gerekse kozmetik marketlerde çok fazla tavsiye edilen bir marka. The Balm ürünleri arasından bu sefer ele aldığımız Put Lid On It Far Bazı oldu. Far bazlarının çoğu gibi en önemli etkisinin canlı bir renk ve uzun süre kalıcılık olduğu kriterimize uygun olup olmadığını ve birçok blokta övüldüğü gibi mi değil mi bunu test etmek için Gratis indiriminden yararlanarak bir adet ürün satın alıp incelemeye aldık.

The Balm Put Lid On It Far Bazı Yorumları

The Balm Put Lid On It Far Bazı

The Balm “Put Lid On It” Far Bazı kutusu yine oldukça keyifli ve tüp şeklinde bir ambalajda oldukça hijyenik bir şekilde kullanıma sunulmuş. Pratik bir şekilde bir miktar ürünü alıp göz kapaklarınıza sürdüğünüzde bir müddet iyice emilmesi için beklemeniz gerekiyor.

The Balm Put Lid On It inceleme

Ürün renkli gibi görünse de krem gibi olduğu için, herhangi bir renk değişimi vermiyor. Ancak bir çok baz gibi silikon içerdiğinden, dikkatli kullanmak gerekiyor. Göz kapağında çok kolay dağılan bu ürün çok sıvı ya da katı değil. Sadece far değil, eyeliner ve kalem uygulamasında da kalıcı etki ve canlılık sağlayabiliyor.

The Balm Put Lid On It Far Bazı incelemesi

Ürünü sürdükten sonra bir kaç dakika bekleyip far uygulaması yaptığınızda, gerçekten de kalıcı bir far etkisi ile birlikte belirgin bir parlaklık da yaratıyor. Bu açıdan far bazı olarak gayet başarılı bir ürün. Yani başarılı olduğu bilinen Too Faced ve Urban Devay markalarından geri kalır yanı olmayan bu ürünü gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Sonuçta far bazından beklenen kalıcılığı ve canlılığını veriyor, önemli olan da bu.

The Balm Put Lid On It Far Bazı Fiyatı

Birçok kadının memnun olduğu The Balm ürünleri arasında Nars ve Urban Devay gibi markaları aratmayan The Balm “Put Lid On It” far bazının fiyatı 29 lira civarında. Eğer çeşitli kozmetik marketlerin indirimlerini takip ediyorsanız, indirim zamanlarında veya indirim kuponu ile daha ucuza alabilmeniz de mümkün. Far bazına dünya kadar para bayılmak istemeyenler için büyük markaların başarısını aratmayan bu ürünü satın aldığınızda pişman olmayacağınızın garantisini verebiliriz.


5 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir