Ürün İnceleme

Urban Decay MoonDust Far Paleti İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son zamanlarda ışıltılı ve metalik renkler bir hayli popüler oldu. Kozmetikten modaya, dekorasyondan saç modasına kadar sıçrayan bu metalik renkler bir süre daha popülerliğini koruyacak gibi duruyor. Işıltılı aydınlatıcılardan sonra artık parıl parıl parlayan dudaklar, göz makyajları ve eyelinerlar da kendini gösterdi. Üstelik bu metalik makyajlar yalnızca özel günlerde değil günlük hayatta da kullanılabiliyor. Kozmetik markaları birbirinden güzel metalik ürünler çıkarırken son zamanların en güzel ışıltılı ve metalik far paletinden bahsetmemek olmaz. Başarılı markalardan biri olan Urban Decay’in far paletlerinin güzelliği su götürmez bir gerçek. Bir de metalik far paleti denince ne kadar iyi olacağını tahmin etmemek imkansız. Eğer siz de kendinizi metalik makyaj trendine çoktan kaptırdıysanız, Urban Decay MoonDust Far Paleti incelememizi mutlaka okumalısınız.

Urban Decay MoonDust Far Paleti Özellikleri

  • Palette 8 farklı renk bulunuyor.
  • Bol ışıltılı ve metalik tonlar mevcut.
  • Farların içeriği microfine yapılı ve 3D metalikler içeriyor.
  • Ambalajının içerisinde ayna bulunuyor.
  • Ambalajı da tıpkı farlar gibi ışıltılı bir tasarıma sahip.
  • Farların yapısı yumuşak ve kolay uygulanıyor.

Urban Decay MoonDust Far Paleti Yorumları

Urban Decay MoonDust Far Paleti Tonları

Paletin içerisinde bulunan 8 renk de birbirinden güzel görünüyor. Yalnızca çok parlak ve canlı renkler değil toprak tonlarında metalik renklerin bulunması da ayrı bir güzel. Öncelikle ambalajının görünümü büyülüyor. Boyutu çantada taşınabilecek şekilde ve en önemli özelliği de içinde büyük bir aynasının olması. Gelelim farların yapılarına. Farları hem kuru hem de nemli şekilde uygulayabiliyorsunuz. Farların birçoğu opak yapıda. Yani tek katta bile rengini çok iyi bir şekilde verebiliyor. Daha açık tonlar yarı opak denebilir. Kuru bir şekilde uyguladığınızda bile kolayca yayılabiliyor. Ancak eğer kuru şekilde göz kapaklarınıza uygulayacaksanız mutlaka bir far bazı kullanmanızda fayda var. Bu şekilde gün boyu daha kalıcı olacaktır.

Urban Decay MoonDust Far Paleti yorumları

Nemli bir şekilde uygulamak için ise fırçanızı hafif ıslatmanız yeterli. Bu şekilde ürün çok daha güzel bir şekilde yayılıyor ve kalıcılığı biraz daha artıyor. Her ne kadar far paleti olsa da çok güzel bir yapıları olduğu için farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. Bu açıdan oldukça işlevsel. İnce bir eyeliner fırçasını ıslatıp bu farları eyeliner şeklinde göz kapaklarınıza uygulayabilirsiniz. Bu şekilde son derece ışıltılı bir eyeliner makyajı elde edebilirsiniz. Yine bu farları pigment kullanır gibi dudaklarınıza uygulayabilirsiniz. Dudaklarınıza lip balm sürdükten sonra bir fırça yardımıyla hafifçe uygulayarak metalik dudaklar elde edebilirsiniz.

Urban Decay MoonDust Far Paleti Tonları

Urban Decay MoonDust Far Paleti Tonları ve isimleri

Specter: Ekruya çalan ışıltılı bir pembe. Bu rengi ıslak bir şekilde kullanırsanız çok daha opak bir görünüm elde edebilirsiniz. Işıltılı bir toz pembe denebilir.

Element: Sıcacık bir bakır rengi olan bu ton da içinde hem kırmızılık hem de pembemsilik barındırıyor. Işıltılı bir şeftali tonu da denebilir. Paletin en göz alıcı renklerinden biri.

Magnetic: Sıcak alt tonlu bir mor olan bu ton da metalik trendini en iyi yansıtan renklerden biri.

Lightyear: Sıcak tonlu harika bir yeşil olan bu ton da renkli ve canlı makyajlar için ideal.

Granite: Metalik dendiğinde akla ilk gelen renklerden biri olan gri, bu palette çok daha harika görünüyor. Renkli ışıltılar barındıran harika bir gri.

Lithium: İçinde 3D ışıltılar barındıran altın tonlu bir kahverengi.

Vega: Metalik ve parlak bir mavi olan Vega rengi de içerisinde grilik barındıran harika bir ton.

Galaxy: Hem gri hem de petrol yeşili barındıran harika bir ton daha.

Urban Decay MoonDust Far Paleti Ne Kadar?

Urban Decay MoonDust Far Paleti

Urban Decay mağazalarında ya da online alışveriş sitesinde bulabileceğiniz Urban Decay MoonDust Far Paleti fiyatı 185 TL’dir.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir