Saç Modelleri

Yılbaşı gecesi için en şık 5 saç modeli

tarafından tarihinde yayınlandı.

Yeni yıl demek, özellikle biz kadınlar için değişim ve yenilik demektir. Stilimizi ve tarzımızı değiştirmenin en güzel yolu yeni bir yıla girerken bu değişime imza atmaktır. Böylece hiçbir farklı ve cesaret isteyen modeli denemekten kaçınmayız ve ‘çok mu abarttım?’ sorusunu kendimize sormaktan kurtulmuş oluruz.

Yılbaşı gecesinin en güzel yanı, işte bu denenmemişi denemekten korkmayacak olmamızdır. Yılbaşı kutlaması ve katılacağınız davet nerede olursa olsun, saç şekliniz abartı dahi olsa garip karşılanmayacaktır.

Saç şekliniz ne olursa olsun, kullanacağınız sadece birkaç süslü aksesuar ve ışıltılı materyaller de yılbaşı gecesine hazır olmamız için yeterli olacaktır. Yılbaşı gecesine hazırlanırken geceyi nerede geçireceğimiz, yapacağımız makyaj, kullanacağımız kombin de saç şeklimizi seçerken göz önünde bulundurmamız gereken kriterlerdir. Bunların hepsini göz önünde bulundurarak yapacağınız birkaç ufak dokunuş yılbaşı gecesine hazır olmanız için yeterli olacaktır.
orta boy dalgalı saç stili

Yeni yıl kutlaması için saçınıza kullanacağınız aksesuarları seçerken kardan adam, kurdele, kırmızı renkteki saç tokaları, fiyonk şeklinde ve fiyonk desenli modeller aklınızda bulunsun. Bu aksesuarlar size hem kolaylık sağlayacak, hem ucuz şekilde şık görünmenizi sağlayacaktır. Üstelik kuaföre gitmeden!

Gelin şimdi sizin için seçtiğim, yılbaşı gecesi için 5 şık saç modeline bir göz atın.

1.Saçlarınızı aşağıda gördüğünüz gibi arkadan kırmızı bir kurdeleyle tutturabilirsiniz. Bunu yapmak için elinizde bir kurdele ve saç düzleştirici bulunması yeterli olacaktır. Saçlarınızı düzleştiriciyle yeterli seviyede şekillendirdikten sonra, yanlardan iki tutam saç alarak arkada kurdeleyle toplayarak şık ve sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik vakit ve nakit harcamadan (:

kurdelalı at kuyruğu saç modeli

2.Saçlarınızı açık bırakmak yerine toplu bir model kullanmak istiyorum diyorsanız ve toplu bir saç şeklini tercih ediyorsanız, saçlarınızı dağınık bir şekilde toplayıp taşlarla ve pırıltılı simlerle süslenmiş saç tokalarıyla tutturarak kullanabilirsiniz. Bu model size hem özensiz hem çok şık,zarif bir hava katacaktır.
dağınık topuz aksesuarlı
3.Yılbaşı gecesi için denemenizi önereceğim bir diğer saç modeli de taç örgü modeli. Taç örgü modelini uzun saçlara sahip kadınlar en kolay şekilde kullanabilir ve dikkatleri saç modelinin üzerine toplayabilir. Bunun için size gerekecek tek şey elleriniz ve parmaklarınızdır. Evet saçınızdan örgü için alacağınız, isteğe göre kalın ya da ince bir tutam saç yeterlidir. Saçınızı alın hizasında ördükten sonra taç gibi bir görünüm oluşacak şekilde arkadan sabitleyerek saç modelinizi tamamlayabilirsiniz. Taç örgü saç modeli sizin için fazla sadeyse bu modeli çeşitli aksesuarlarla destekleyerek istediğiniz süslü görünümü de elde edebilirsiniz.
taç örgü saç modeli
taç örgü saç
4.Yılbaşı gecesinde hem şık hem sade hem de hacimli bir model istiyorsanız dalgalı saç modellerinden birini kullanmanızı öneririm. Doğal görünmenin yanı sıra şık ve hacimli saçlara da sahip olabilirsiniz.
dalgalı saç modeli
dalgalı saç stili
Dalgalı saç modelinizi süslemeniz için birkaç ufak tüyo vermek istiyorum. Bunlardan ilki saç spreyi veya saç köpüğü kullanmanız. Böylelikle saç modelinizde oluşturduğunuz hacmi kaybetmez ve gece boyu korumuş olursunuz. Vereceğim diğer bir tüyo, dalgalı saç şeklinizi süslendirmek ve renklendirmek için kullanmanız gereken ufak aksesuarlar. Bu aksesuarları herhangi bir takı dükkanından ve aksesuarcıdan uygun fiyatlarla edinebilirsiniz. Bu aksesuarlar neler olabilir? Dalgalı saç modelinize takacağınız taşlı bir taç sizi zarif gösterecektir. Üstelik masum bir hava yaratarak çok daha doğal görünmenize olanak sağlayacaktır. Bunun dışında kullanabileceğiniz diğer aksesuarlar; mini kurdele tokalar, kalp şeklinde ve kırmızı renkli tokalar, yeni yıl desenlerini yansıtan saç bantları, üzeri taşlı veya simli firkete tokalar şıklığınızı tamamlamanız için yeterli olacaktır.
kısa boy dalgalı saç modeli
5.Yılbaşı gecesi için sizlere önereceğim son saç modeli at kuyruğu saç modeli. Size kadınsı bir hava katmanın yanında gece boyunca saçınızla vakit kaybetmemenizi sağlayacaktır. Eh bu da at kuyruğu saç modelini seçmemiz için yeterli bir sebeptir.
atkuyruğu saç
atkuyruğu saç modeli
Tepeden sıkıca toplayacağınız saçlarınızı abartılı bir tokayla tutturarak sade görünümünüze ekstra bir feminenlik katabilirsiniz. Üstelik at kuyruğu saç modeli, yüzünüzün ve makyajınızın ortaya çıkmasını sağlar. At kuyruğu saç modeli kullanacaksanız, saçlarınız sade olacağından abartılı bir makyaj dahi yapsanız garip karşılanmayacak ve gözleri yüzünüze çevirecektir.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir