Dalgalı saç modelleri

XL Saç Dalgaları : XL İri Dalgalı Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Dalgalı saç modelleri, hiçbir zaman modası geçmeyen ve belki de hiç geçmeyecek olan bir saç modeli. Birbirinden farklı birçok dalgalı saç modelleri olsa da saçlara dalga kazandırmak, her stilde insana yakışıyor. Özellikle son zamanlar düz saçlara göre çok daha popüler olduğunu söylemek mümkün. Son zamanlarda salaşlık, festival stili, doğallık trend olduğu için dalgalı saçların salaş havası da haliyle daha çok tercih ediliyor. Elbette dalgalı saç dendiğinde maşa ile bukle bukle yapılmış saçlardan bahsetmiyoruz. Mümkün olduğunca doğal dalgalar, saça farklı bir hava kazandırıyor. İşte bu dalgalı saç modelleri arasında şu aralar xl dalga konuşulur oldu. Peki nedir bu xl saç dalgaları?

XL Saç Dalgaları Nasıl Yapılır?

iri dalgalı saç modeli

Saçlara dalga modeli verilirken maşa, bigudi, fön ya da düzleştirici kullanmak mümkün. Bigudilerin farklı boyutları ile bu dalgaların ne boyutta olacağına siz karar verebiliyorsunuz. Aynı şekilde saç maşaları da farklı genişliklerde üretiliyorlar. İşte bu aşamada saçlarınıza ne kadar geniş dalgalar kazandıracağınız size kalıyor. XL saç dalgaları ise adı üstünde en geniş dalgalar anlamına geliyor. Yani saçlarınızın lüle lüle değil de geniş ve büyük dalgalar şeklinde olması bu modeli tam olarak tanımlıyor. Bu şekli vermek için düzleştirici ya da maşa kullanabilirsiniz. Aynı şekilde bir fön fırçası ve fön makinesi ile iri iri dalgalar oluşturmanız mümkün. Eğer saçlarınızı çok fazla ısıya maruz bırakmak istemiyorsanız nemli saçlarınıza büyük bigudiler sarabilir ve sabah uyandığınızda xl dalgalarla güne başlayabilirsiniz.

XL Saç Dalgaları

Herhangi bir araçla bu dalgaları elde ettikten sonra mutlaka tarak ya da elleriniz yardımıyla dalgaları açmalısınız. Bu şekilde çok daha doğal bir görünüm kazandırmış olursunuz. Eğer iri dalgalar yapacak boyutta bir maşanız yoksa. Saçlarınızı su dalgası yaptıktan sonra tarakla açarak dalgaların genişliğini arttırabilirsiniz. Bu saç modelini saçları orta ya da uzun boyda olanlar uygulayabilir. Hem günlük olarak hem de özel günlerde bu saçı tercih edebilirsiniz.

XL İri Dalgalı Saç Modelleri

Saçların çok daha hacimli ve canlı görünmesini sağlamak için xl dalgalar yapmanız yeterli. Hem trendi yakalamak hem de farklı bir model denemek için xl dalgaları mutlaka denemelisiniz! İşte sizin için seçtiğimiz XL Dalgalı Saç Modelleri.

geniş dalgalı saç modeli örnekleri

geniş dalgalı saç modeli

geniş dalgalı saç modelleri

 

iri dalgalı saç modelleri

iri Saç Dalgaları Nasıl Yapılır

iri saç dalgaları

maşa ile iri dalgalı saçlar

ombreli iri dalgalı saç

ombreli XL İri Dalgalı Saç Modelleri

saçlarda iri dalgalar

xl dalgalı saçlar

XL İri Dalgalı Saç Modelleri

XL maşa ile dalgalı saç

XL Saç Dalgaları Nasıl Yapılır

XL Saç Dalgaları trendi


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir