Ürün İnceleme

Wet n Wild BALM STAIN Kalem Ruj inceleme ve yorumlar

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu konuda inceleyeceğimiz ürün Balm Stain Kalem Ruj . Ürünün 2 rengini (E129 – E125 Kodlu ) Gratis ‘den satın aldım. Resimlerle birlikte Wet n Wild BALM STAIN Kalem Ruj yorumlarımı sizinle paylaşacağım.

Balm Stain ruj Yorumlarım

Ürün ile ilgili söyleyeceğim ilk şey içinde mentol olması. Bu yüzden ürünü uyguladıktan sonra kısa bir süre dudaklarınızı yakıyor. Ancak bunun iyi bir avantajı da var. Dudaklarınız biraz daha dolgun görünüyor.Aşağıdaki resmi incelerseniz Balm Stain Ruj E129 ve E125 ‘in ciltte nasıl durduğunu ve tonunu görebilirsiniz.

Balm Stain Kalem Ruj

İlk olarak E125 Kodlu kırmızı renkli Balm Stain Ruj‘dan bahsetmek istiyorum. Ürün kalem ruj olduğu için uygulaması ve kullanımı oldukça kolay. Zaten genellikle Balm Stain Rujlar oldukça kalıcı ve dudağı yumuşatan bir özelliğe sahip oluyor.

Aşağıdaki resimleri incelerseniz Balm Stain E125 kodlu rujun nasıl durduğunu görebilirsiniz.
(Birinci resim beyaz ışıkta çekildi , 2. resim ise doğal ışıkta çekildi)

Balm Stain E125 Kalem Ruj

Balm Stain E125 Kalem Rujun rengini ben oldukça beğendim. Dudakları gerçekten oldukça dolgun ve hoş gösteren bir yapısı ve rengi var. Kalıcılık konusuna gelirsek ise resimleri çektikten sonra silme işlemi bile biraz zaman aldı. Yani kalıcılığı gayet iyi.

Şimdi de Balm Stain E129 kodlu Balm Stain Ruj‘dan bahsetmek istiyorum. Rujun rengi ten rengi gibi görünüyor ancak buna aldanmayın. Çünkü uyguladıktan bir süre sonra ten rengi ve pembe arasında bir tona dönüşüyor. Bu aslında çok iyi bir özellik çünkü dudak renginizi yakalıyor ve çok ama çok doğal duruyor. Zaten alıp kullandıktan sonra beni daha iyi anlayacaksınız.Benim en sevdiğim rujlarımdan birisi 🙂

Aşağıdaki resimleri incelerseniz tonunun nasıl durduğunu daha iyi anlarsınız. İlk resim doğal ışıkta çekildi, ikinci resim ise beyaz ışıkta çekildi. Buna göre referans alabilirsiniz

Balm Stain E129 Ruj

Balm Stain ruj Fiyatı

Ürünü Gratis’den %50 indirim varken 12 TL gibi bir fiyata satın aldım. Ancak çok fark edeceğini zannetmiyorum. Yine bu fiyatlar arasına rahatlıkla bulabilirsiniz.

Wet n wild megaslicks balm stain moisturizing lip color ile ilgili konumuzun sonuna geldik. Kafanıza takılanları aşağıdaki yorum bölümü aracılığı ile yorum yaparak bana sorabilirsiniz.


14 Yorum var

      Yorum yapın

      E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir