Saç bakımı

L’oreal Elseve Extraordinary oil kullananlar ve yorumlar

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün inceleyeceğimiz ürün saç bakımı ile ilgilenen kadınlara çok faydalı olacak. L’oreal Elseve Extraordinary oil ‘in Özellikle saçlarına maşa, ısıtıcı ve düzleştirici gibi saçı yıpratan ve kurutan işlemler uygulayan kadınlar için harika bir ürün olduğunu söyleyerek konumuza başlamak istiyorum.

L’oreal Elseve Extraordinary Oil kullananlar

L’oreal Elseve Extraordinary oil yorumlarıma gelecek olursak söyleyeceklerim sırasıyla şunlar;

(Eklemek istedim, internetten araştırdım ve L’oreal Elseve Extraordinary Oil kullananların yaptığı yorumları da ekledim. Benim incelediğim ürün L’oreal Elseve Extraordinary oil’in sarı kapaklı olanı diğeri hakkında pek bir bilgim yok yorumları okurken ona göre okursanız daha iyi olur.Yanıltmak istemem ancak kırmızı kapaklı olanının pek beğenilmediğini duymuştum.)

 • Saç uçlarında oluşan kuruluğu ve kırılmaları yok ediyor ve saçlarınızı yumuşatıyor.
 • Eğer saçlarınızı taramakta zorlanıyorsanız ıslak saça uyguladığınız taktirde daha kolay taranmasını sağlıyor.
 • Saçlarınızı kıran ve kurumasına sebep olarak fön,düzleştirici ve maşa gibi işlemlerden sonra uyguladığınızda bu kuru ve kırılmış görüntüsünü yok ederek sağlıklı ve yumuşak bir görüntü oluşturuyor.

L'oreal Elseve Extraordinary oil kullananlar

 • L’oreal Elseve Extraordinary oil ürününü saç bakım maskenize 1-2 damla olacak şekilde eklediğinizde saçlarınızı daha fazla besleyerek çok daha fazla bir etki bırakıyor.
 • Elektriklenen saçların bu görüntüsünü azaltıyor ancak bu konuda çok fazla etkili olduğunu söyleyemem. Açıklamak gerekirse eğer ciddi anlamda elektriklenme sorununuz varsa ürün buna çözüm olmayabilir ancak normal elektriklenmeyi kesinlikle önlüyor.
 • Yağlı bir saç tipine sahipseniz L’oreal Elseve Extraordinary Oil kullandığınızda bu yağlı görünümü yok ediyor.
 • Açıkçası benim için pek önemli değil ancak bazı kadınlar için çok önemli olan bir şey de ürünün kokusu. Kokusu gayet güzel ve hoş.
 • Ürünün içeriğinde ne var diye merak edecek olursanız silikon,çiçek özleri ve yağları bulunuyor ve paraben içermiyor.
 • Ürünün etkisi sadece kullandığınız zaman sürüyor. Kullanmayı bıraktığınızda saçlarınız normale dönüyor.

L’oreal Elseve Extraordinary Oil Fiyatı

L’oreal Elseve Extraordinary oil piyasaya çıktığında 25 TL civarına satılıyordu. Ancak şu sıralar 14-15 TL civarına rahatlıkla bulabilirsiniz. L’oreal Elseve Extraordinary oil fiyatını yorumlayacak olursam bence gayet uygun. Hatta fiyat-performans açısından değerlendirecek olursam, L’oreal Elseve Extraordinary Oil‘in mutlaka alıp denemeniz gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum. Umarım yazdığım bu L’oreal Elseve Extraordinary Oil incelemesi ve verdiğim bilgiler size yardımcı olmuştur. Güzel günler


13 Yorum var

   Yorum yapın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir