Ürün İnceleme

Make Up For Ever Pan Stick Fondöten Yorumları ve inceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu yazımda sizlere kontürleme yapabileceğiniz harika bir fondötenden bahsedeceğim.Ürünümüz Make Up For Ever Pan Stick Fondoten , Kısaca MUFE 🙂

Make Up For Ever Pan Stick Fondöten Yorumları

Ürünün bence en güzel özelliği kullandıktan sonra kendini hiç belli etmemesi. İnce bir yapısı olduğu için cildinizde yokmuş gibi doğal ve fark edilmeden duruyor. Diğer incelemelerimizi okuduysanız çoğu ürünün belli cilt tipi için üretilmiş olduğuna dikkat etmişsinizdir.Make Up For Ever Pan Stick Fondöten ise her cilt tipi için kullanılabilecek şekilde üretilmiştir.Ancak tabi ki dikkat edilmesi gereken ufak şeyler var.Kuru cilt tipine sahip kadınların uygulama öncesi cildi nemlendirmesi, yağlı cilt tipine sahip kadınların ise ürünü sabitlemek için pudra kullanması gerekmektedir. (Sabitlemek için kullanacağınız pudranın transparan pudra olmasına dikkat ediniz) Kalıcılığından bahsetmek gerekirse son derece iyi olduğunu söylemek istiyorum. Hatta gün içinde tazelemek bile gerekmeyebiliyor. Bu yüzden eğerkalıcı bir fondöten arıyorsanız Make Up For Ever Pan Stick Fondöten tam aradığınız ürün diyebilirim.

Make Up For Ever Pan Stick Fondöten İnceleme

Özellikle fotoğraf çekimlerinde kullanılan bu fondöten , fotoğraflarda cildinizin harika görünmesini sağlıyor. Bu yüzden özel günler için ideal bir fondöten diyebilirim.Diğer makyaj malzemelerinde olduğu gibi dağılmama gibi bir problemi yok. Uygulamak ve cilde dağıtmak oldukça kolay. En sevdiğim yanı ise ne kadar az kullanırsanız kullanın tüm yüzünüze uygulamaya yetiyor. Ne kadar rahat dağıldığını buradan tahmin edebilirsiniz zaten.Make Up For Ever Pan Stick Fondöten‘in kremsi ve koyu bir yapısı var. Ancak bu sizi tabi ki yanıltmasın. Bir çok renk seçeneği var. Özellikle satın alırken mutlaka denemelisiniz ve denemeden almamalısınız. Çünkü uyguladığınızda kutusunda gördüğünüz tondan bir kaç ton daha açık olabiliyor.
Make Up For Ever Pan Stick Fondöten

Make Up For Ever Pan Stick Fondöten Fiyatı

Make Up For Ever Pan Stick Fondöten fiyatı yaklaşık 65-70 TL arasında satılıyor. Açıkçası ben ürünü uzun süredir severek ve sorunsuz olarak kullanıyorum. Fiyatı bence gayet uygun, alayım mı diye tereddütte kaldıysanız eğer denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Bugünlük bu kadar 🙂 Sorularınız ve yorumlarınız için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Make Up For Ever Pan Stick Fondöteni kullanıyorsanız tecrübelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki almayı düşünen diğer arkadaşları da bilgilendirmiş olalım. Diğer incelemelerimiz için kozmetik inceleme bölümü ziyaret ediniz.


15 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir