Ürün İnceleme

Nuxe Reve De Miel Lip Balm Kullananlar / Yorumlar / İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Özellikle şu soğuk kış günlerinde dudaklarımız çatlıyor ve zarar görüyor.Hal böyle olunca dudaklarımıza da bakım yapmak ve çeşitli ürünler kullanmak gerekiyor. Bugün inceleyeceğimiz ürün Nuxe Reve De Miel Lip Balm Dudak Onarıcı. Dudaklarınızın bakımı ve onarımı için kullanabileceğiniz ürün olan Nuxe Reve De Miel Lip Balm ile ilgili yorumlarımdan ve incelememden bahsetmek istiyorum.

Nuxe Reve De Miel Lip Balm Kullananlar / Yorumlar

Yorumlarıma başlamadan önce Nuxe Reve De Miel Lip Balm dudak onarıcı ürünün içeriğinden bahsetmek istiyorum.Ürünün içeriğinin %80 kadarının doğal olduğunu söylemek istiyorum. Hayvansal ve koyurucu maddeler içermiyor.Ürün içeriğinde ayrıca bal da bulunuyor. Bal dudakları yumuşatmanın yanında onarıcı özelliğe sahiptir. Bu yüzden benzer ürünlere göre bence bir adım önde.

Nuxe Reve De Miel Lip Balm yorumlar

Nuxe Reve De Miel Lip Balm içeriğinden bahsettiğime göre biraz da kokusundan bahsetmek istiyorum. Kokusunu gerçekten çok beğendim , yumuşak ve güzel kokuyor. Biraz portakal kokusunu andırıyor.Fakat kokusu pek kalıcı değil, kullandıktan kısa bir süre sonra kayboluyor.Ürün küçük cam kavanozda satılıyor.Bu durum göze hoş gelse de aslında bir dezavantaj. Çünkü yanınızda taşımak isterseniz biraz zorlayabilir.

Nuxe Reve De Miel Lip Balm’ın onarıcılığına gelirsek beğendiğimi ve işe yaradığını söyleyebilirim. Tabi ki gün içinde sık sık kullanmanız gerekiyor. Özellikle içinde bulunduğumuz bu soğuk havalarda gerçekten dudaklarınızı koruyacak,onaracak ve çatlamasını mutlaka engelleyecektir.

Nuxe Reve De Miel Lip Balm dudak koruyucu yoğunluk

Diğer dudak koruyucular gibi değil çok daha yoğun bir yapısı var. Eğer parlaklığından dolayı diğer dudak koruyucuları kullanmak istemiyorsanız bu ürünü seveceğinizi düşünüyorum. Çünkü dudağınıza uyguladıktan sonra parlak değil mat bir görünüm bırakıyor. Hep güzel özelliklerinden bahsettim. Kötü olarak söyleyebileceğim tek özelliği, yapısının yoğunluğundan dolayı dudakları ağırlaştırıyor. Ürünü ruj ile birlikte kullanmanız pek mümkün değil.Bu yüzden sabah kalktığınızda ve gece yatarken kullanabilirsiniz. Eğer ruj kullanmıyorsanız gün içinde de tabi ki uygulayabilirsiniz.

Nuxe Reve De Miel Lip Balm dudak koruyucu

Nuxe Reve De Miel Lip Balm Dudak Onarıcı Fiyatı

Nuxe Reve De Miel Lip Balm fiyatı yaklaşık olarak 30 TL civarında satılıyor. Dönem dönem indirime giren ürünler arasında bu yüzden daha uyguna bulmanız mümkün. Ben bu fiyata satın aldım. Ürünü beğendim ancak fiyatı yüksek geldiyse alternatif olarak kullanabileceğiniz ve yakın performansı alabileceğiniz bir çok ürün mevcut. Sonuçta dudak koruyucu.


26 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir