Ürün İnceleme

Benefit Posietint Tint Lip&Cheek Stain incelemesi ve yorumları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu konuda inceleyeceğimiz ürün Benefit Posietint Likit renklendirici. Yazımda Benefit Posietint fiyatı  , Benefit Posietint yorumlarımı resimler ile birlikte size aktarmaya çalışacağım. Hazırsanız Benefit Posietint incelememe başlıyorum!

Benefit Posietint İncelemesi

Ürünün en güzel özelliği hem yanaklar için hem de dudaklar için kullanılabilmesi.Ürünün rengi benim çok ama çok hoşuma gitti. Eminim benim gibi düşünen bir çok insan var.Aslında pek pembe tonlu makyaj ürünleri kullanmam ancak rengi beni benden aldı.Eğer açık tene sahipseniz mutlaka denemeniz gereken bir ürün.Zaten kendini açık ten üzerinde daha iyi belli ediyor ve daha hoş gözüküyor. Esmer tenlerde ise pek belli olmayacağını düşünüyorum.Sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum , bu yüzden satın almadan önce cildiniz üzerinde denerseniz en azından içiniz rahat satın alırsınız.Ürünü tercihinize göre fırça veya el ile yayarak uygulayabilirsiniz ancak benim tercihim fırça kullanmak yönünde. Bu size kalmış , nasıl daha rahat ediyorsanız 🙂

Benefit Posietint yorum

Öncelikle kalıcılığı hakkında bilgi vermek istiyorum. Benefit Posietint kalıcılığını ben beğendim. Ancak uyguladıktan sonra biraz kurumasını beklemelisiniz. Sürdükten sonra biraz ıslak ve parlak bir görüntü bırakıyor ancak kuruduktan sonra parlak ve ıslak olan bu görüntü daha mat bir hale geliyor.Daha sonra renk tonunu arttırmak ve yoğunlaştırmak isterseniz bir kaç kat daha uygulayabilirsiniz.
Benefit Posietint dudak
Bazı ürünler dudakta ağırlık yaratıyor.Bence bu çok rahatsız edici bir durum.Benefit Posietint kullanırken bu tarz bir durumla karşılaşmayacaksınız. Benefit Posietint‘in yoğun bir yapısı olmasına rağmen uyguladıktan sonra neredeyse hiç ürün kullanmamışsınız hissi verecek hafif bir yapısı var.

Biraz  da yanaklar için kullanımdan bahsetmek istiyorum. Dudaklarda kuruması yanaklara göre daha yavaş oluyor.Yani yanaklarda dudağa göre çok daha hızlı kuruyor.Bu yüzden uygularken biraz hızlı olmanız gerekecek.Aksi taktirde lekeli ve kötü görünüyor.

Benzer ürünlerdeki gibi içeriğinde sim,parıltı gibi şeyler yok.Bu yüzden kullandıktan sonra parlama ve sim görünümü bırakmıyor. Bu yüzden çok ama çok doğal bir duruşu var. Ürünü çok fazla miktarlarda kullanmanız gerek kalmıyor. Çok az bir miktar uygulayarak istediğiniz sonucu alabiliyorsunuz. 12.5 ml olan ürün bu yüzden çok uzun süre yetiyor.

Benefit Posietint içeriği ile ilgili bilmeniz gereken en önemli şey paraben içermemesi.Bu yüzden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Benefit Posietint Fiyatı

Benefit Posietint Fiyatı yaklaşık 120 TL civarına satılıyor. Biraz pahallı gelebilir ancak değer mi diye sorarsanız bence değer. Ben severek kullanıyorum ve gayet memnunum.


14 Yorum var

      Yorum yapın

      E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir