Ürün İnceleme

Lush Mask of Magnaminty Sırt ve yüz maskesi yorumları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Lush kozmetik ve cilt bakım ürünleri üreten bir ingiliz markası ve İngiltere’de büyük bir kullanıcı kitlesi var. Taze,el yapımı ve sağlıklı kozmetik markası olarak biliniyor. Bu yazımda sizlerle Lush markasının naneli Mask of Magnaminty Sırt ve yüz maskesi yorumlarımı paylaşacağım.

Ürün ile ilgili düşüncelerime ve Mask of Magnaminty Sırt ve yüz maskesi yorumlarıma geçmeden önce üretici firmanın ürün ile ilgili verdiği açıklamalar hakkında sizi bilgilendirmek istiyorum.Üretici firma olan Lush, Mask of Magnaminty Sırt ve yüz maskesi ile ilgili şunları söylüyor;

Lush Mask of Magnaminty Sırt ve yüz maskesi

 • Hassas ciltler için uygun değildir.
 • Cilt temizliği ve bakımı için kullanılır.
 • Sırt,ayak ve yüz maskesi olarak kullanılabilir.
 • İçeriğindeki maddeler sayesinde ciltte biriken yağı emer,iyileştirir ve yumuşatır.
 • Peeling etkisi vardır ve sivilce sorunu yaşayan ciltler için tedavi edici özelliği vardır.
 • Cildi iyileştirir ve toksinlerden arındırarak nefes almasını sağlar.
 • Nemli cilde yaklaşık 10 dakika uygulanır
 • Ürünün kullanım ömrü yaklaşık 4 ay civarındadır.

Mask of Magnaminty Sırt ve yüz maskesi yorumları

Firmanın ürün ile ilgili iddia ettiklerinden bahsettiğime göre Mask of Magnaminty yorumlarıma başlayabilirim 🙂
Uyguladıktan ve yüzünüzü maskeden arındırdıktan sonra cildinizde inanılmaz bir ferahlama hissi oluyor. Bence bunun sebebi içeriğinde bulunan yoğun naneden dolayı.Bazı yüz maskelerini uyguladıktan sonra durulama ve temizleme aşaması biraz yorucu olabiliyor. Ancak Mask of Magnaminty ürününü temizlerken böyle bir zorlukla karşılaşmadım.Maskeyi cildinizden arındırmak son derece kolay.

Mask of Magnaminty Sırt ve yüz maskesi uygulama

Lush Mask of Magnaminty Sırt ve yüz maskesi uygulama
Ürünün kapağını açtığınızda keskin bir nane kokusu alıyorsunuz.Ancak endişe etmeyin ürünü cildinize uygularken ve sonrasında rahatsız edici bir koku olmuyor. Keskin kokusu yerini çim kokusuna bırakıyor.Ürünü cildinize uyguladıktan sonra kuruma işlemi 10 dakika sürüyor.Sonrasında uyguladığınız yeri ılık su ile temizliyorsunuz.Ürünü az miktarda bile uygulasanız yetiyor ki zaten kutusunun gramajı gayet yüksek. Uzun süre boyunca yeteceğini düşünüyorum.

Lush Mask of Magnaminty Sırt ve yüz maskesi uygulama sonrası

Cildinizde bulunan kızarıkları yok ediyor, yatıştırıyor ve kurulukları gideriyor.Lush Mask of Magnaminty fiyatı gayet uygun(22-25 TL). Ürün açıklamasında sivilceleri yok ettiği ve sivilceli ciltlere iyi geldiği yazıyor ancak ben yüzümdeki sivilceler de herhangi bir düzelme görmedim.Belki uzun vadede etkisi olacaktır.Kullanan arkadaşlar varsa bu konuda yorum yaparlarsa iyi olur.

Lush Mask of Magnaminty Sırt ve yüz maskesi Fiyatı

Mask of Magnaminty Sırt ve yüz maskesi ne kadar? diye soracak olursanız ürünü yaklaşık 20-25 TL civarında satın alabilirsiniz.


12 Yorum var

   Yorum yapın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir