Ürün İnceleme

Too Faced Chocolate Bar Far Paleti Yorumları ve İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün inceleyeceğimiz ürün Too Faced markasının Chocolate Bar Far Paleti . Too Faced yurt dışında bayağı kullanılan ve popüler olan bir marka.Too Faced markası ile ilgili bilinmesi gereken en önemli şeylerden birisi Cruelty-Free bir marka olması. Yani hayvanlar üzerinde deney yapmayan,vegan kozmetik markası.Ancak ülkemizde birdenbire piyasadan çekildi.Piyasadan çekilme sebebini araştırdım ancak bulamadım.

Too Faced Chocolate Bar Far Paleti Yorumları

Markanın Türkiye piyasasından çekilmesinin sonrasında Too Faced Chocolate Bar Far Paleti sınırlı bir süre ile satışa sunuldu.Yaklaşık 130 TL civarında satılmaya başlandı ve bende o zaman alabildim 🙂 Bu yazımda Too Faced Chocolate Bar Far Paleti yorumlarımı ve hoşlandığım,hoşlanmadığım özelliklerini sizinle paylaşacağım.

Too Faced Chocolate Bar Far Paleti Kullananlar

Chocolate Bar Far Paletini kullananlar arasında çok sevenler de oldu hiç sevmeyenler de. Hazırsanız benim gözümden anlatmaya başlıyorum. Bakalım işin doğrusu neymiş.

Too Faced Chocolate Bar Far Paleti Saten,simli ve mat 16 renkten oluşuyor.Bence Chocolate Bar Far Paletinde çok güzel renklerde var çok kötü olanlarda.Bakalım neymiş bunlar 🙂

Chocolate Bar Far Paleti

Aşağıdaki fotoğraf  Chocolate Bar Far Paletinin sol tarafındaki renkleri içeriyor. Merak edenler için renklerin isimlerini aşağılarına yazdım.Günlük makyajda kullanacağınız ve ihtiyacınız olan renklerin hemen hemen hepsi bu bölümde bulunuyor.Biraz bu renklerden bahsetmek istiyorum.

Too Faced Chocolate Bar Far Paleti renkleri

Başta gördüğünüz Gilded Ganache isimli olan kuru ve biraz dökülme yapıyor.Semi-Sweet isimli olan benim en sevdiklerimden birisi ancak yeterince pigmentli olmadığını söyleyebilirim.Diğerleri ise gayet güzel renkler ve bir sorun yaşamadım.

Şimdi sıra geldi Chocolate Bar Far Paletinin sağ tarafında bulunan renkleri inceleme. Aşağıdaki resimde Chocolate Bar Far Paletinin sağ tarafındaki renkleri görebilirsiniz. Şimdi bu renkler hakkında biraz bilgi verelim.

Too Faced Chocolate Bar Far Paleti yorumları

Chocolate Bar Far Paletinin bu bölümündeki renkler diğer tarafa göre daha az ihtiyacınız olacağını düşündüğüm renkler.Amaretto ve Champagne Truffle isimli olanlar bu palette en beğendiğim renkler arasında.Champagne Truffle aydınlatıcı olarak kullanabileceğiniz harika bir renk.Yansıması gerçekten çok başarılı.Tripple Fudge isimli olan renk, kirpik dipleriniz için kullanabileceğiniz harika bir renk. Kirpiklerinizin diplerini belirginleştirmek için biçilmiş kaftan.

Too Faced Chocolate Bar Far Paleti Fiyatı

Chocolate Bar Far Paleti Fiyatı kendi sitesinde 49 dolar.Avrupa ülkelerinde ise yaklaşık 45 Euro gibi bir rakama satılıyor.Ülkemizde sınırlı sürede tekrar satışı başlandığında 130 TL’ye satın almıştım.Ancak artık almak isterseniz maalesef ülkemizde bulmanız ve satın almanız mümkün değil.

Ürün hakkında benim yorumuma gelecek olursak ben gayet memnun kaldım. Eğer alma şansınız varsa hiç düşünmeyin derim. Too Faced Chocolate Bar Far Paleti yorum ve incelememizin sonuna geldik.Umarım işinize yarayan bir yazı olmuştur. Diğer inceleme yazılarımız için ürün inceleme kategorimizi ziyaret etmenizi öneririm.


18 Yorum var

      Yorum yapın

      E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir