Ürün İnceleme

Mac Velvet Teddy Ruj Kullananlar Yorumlar ve İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün inceleyeceğimiz ürün son dönemler çok popüler olan Mac Velvet Teddy Ruj. Kylie Jenner’in Makyajcısı Mac Velvet Teddy Ruju kullandığını açıklamasından sonra inanılmaz bir hızla popüler bir ürün oldu. Aslında bu olaydan öncede baya sevilen ve bilinen bir üründü. Bunun üzerine bir de bu anlattığım olay yaşanınca ürünün kullanımı ve satışı tavan yaptı.

Mac Velvet Teddy Ruj resmi

Mac Velvet Teddy Ruj Yorumları

Mac Velvet Teddy kullananlar bu ruju çok beğendiklerini ve sevdiklerini söylüyor.  Bende bunun üzerine Mac Velvet Teddy Ruju incelemeye karar verdim.

Mac Velvet Teddy Ruj inceleme

İşte benim Mac Velvet Teddy Ruj yorumlarım ve ürün hakkında söyleyebileceğim şeyler;

MAC rujları kullanıyorsanız bilirsiniz genelde rujlarında vanilya kokusu var. Mac Velvet Teddy Rujda da bu koku yoğun bir şekilde bulunuyor.

Mac Velvet Teddy Ruj inceleme

MAC firması ürünü sitesinde koyu bej rengi olarak isimlendirmiş. Bence koyu bej gibi değil biraz daha açık kahve bej arası bir ton.Aşağıdaki resimde cilt üzerinde nasıl durduğunu görebilir fikir edinebilirsiniz. Artık koyu bej mi değil mi siz karar verin 🙂

Mac Velvet Teddy Ruj yorum

Hemen hemen her göz makyajı ile uyumlu,günlük kullanım ve makyaj için kullanabileceğiniz mat bir ruj.Ancak uyguladıktan hemen sonrasında mat bir görünüm bırakmıyor.Yavaş yavaş matlaşıyor.

Mac Velvet Teddy Ruj

Rujun en sevdiğim özelliklerinden birisi uyguladıktan sonra silik gözükmemesi.Velvet Teddy MAC ruj esmer tenlere daha çok yakışacağını düşündüğüm bir ruj.Açık ten rengine sahip kadınlarda kahverengi gibi duracaktır.Bu yüzden esmer tenliler için harika bir seçenek olduğunu düşünüyorum.

Mac Velvet Teddy Ruj tende

Yukarıdaki resmi farklı bir ten üzerinde gösterebilmek için başka bir siteden aldım.

MAC rujları kullanıyorsanız Velvet Teddy Rujun MAC markasının diğer mat rujlarına benzemediğini söylemek istiyorum.Uygulaması ve sürmesi diğer mat rujlarına göre çok daha kolay.MAC Velvet Teddy kullanırken dikkat etmeniz gereken şey; ürünü uygulamadan önce dudaklarınızı nemlendirmeniz gerektiği. Bunun sebebi mat bir ruj olduğundan dolayı gün içinde dudaklar kuruyacağı için çizgi çizgi olacaktır.Bu yüzden uygulama öncesi nemlendirmek, ilerleyen saatlerde de aynı görünüşünü koruması için şarttır.

MAC Velvet Teddy Ruj dudakta 2

Ürünün kalıcılığı yaklaşık 6 saat gibi bir süreye denk geliyor. Arada tazelemeniz gerekebilir yani 🙂

Diğer bloglardan bulduğum MAC Velvet Teddy Rujun uygulanmış hallerini aşağıya ekliyorum. Farklı dudak tipleri ve ten renkleri üzerinde nasıl durduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

MAC Velvet Teddy Ruj dudakta

MAC Velvet Teddy Ruj dudakta 3

mac velvet teddy ruj dudak üzerinde

MAC Velvet Teddy Ruj Fiyatı

MAC Velvet Teddy Ruj ne kadar diye soracak olursanız, MAC Velvet Teddy Ruj fiyatı 55 TL’ye bulabilirsiniz.

MAC Rujları için ingilizce site : MAC Cosmetics


19 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir