Saç renkleri

Vişne Kızılı Saçlar İle Büyüleyici Bir Görünüm Elde Edin

tarafından tarihinde yayınlandı.

Hem iddialı hem de çekici bir saç rengi arıyorsanız, son zamanların en moda saç rengin olan vişne kızılını tercih edebilirsiniz. Kızıl tonları, en dikkat çekici saç renkleri arasında yer alıyor. Saçlarınızda bir değişiklik yapmak, hem saçlarınıza hem de cildinize canlılık kazandırmak istiyorsanız kızıl tonlarını tercih etmelisiniz. Kızıl tonları iddialı olmayı seven ve cesur kadınlar için uygundur. Kızıl saç renkleri her ne kadar kullanımı zor olarak bilinse de doğru bakımı uyguladığınızda bu harika rengi uzun süre saçlarınızda tutabilirsiniz.

Vişne Kızılı Saçlar

vişne kızılı saç rengi

Vişne kızılı da bakımla birlikte saçlarınızın parıldamasına sebep olacak bir renktir. Kadınsı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız içerisinde mora dönük ışıltılar barındıran vişne kızılını mutlaka denemelisiniz. Özellikle beyaz tenli kadınlarda harika sonuçlar ortaya çıkaran bu renk, son zamanlarda saç modası içerisinde en yükselişe geçen renkler arasında yer alıyor. Rihanna’dan Demi Lovato’ya kadar birçok ünlü de bu saç rengini tercih ederek hoş bir görünüme kavuşmuşlardır.

yaz makyajı

Her ne kadar esmer tenlilerde iyi bir sonuç çıkarmadığı söylense de Rihanna’nın teniyle harika bir şekilde bütünleştiğini düşünürsek, bu rengi denemekte fayda var denebilir.

Vişne Kızılı Saçlar

Birçok saç boyası markasında vişne kızılı rengini bulabilmeniz mümkün. Dolayısıyla evde kendiniz de saçlarınızı bu renge boyayabilirsiniz. Bu saç rengi ile kırmızı ruj tonları harika bir görünüm sergiler. Eğer ilgi çekici bir görünüme kavuşmak istiyorsanız kesinlikle vişne kızılı sizin için en ideal renktir. Bu rengi tercih ettiyseniz dip boyası ve bakım konusunda da özenli olmanızda fayda var. Çünkü vişne kızılı, doğal saç renginiz diplerden göründüğünde tüm havasını kaybedecektir.

Vişne Kızılı Saç

Düzenli olarak boyayıp canlılığını korumasını sağlamak için de belli bir bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakım aşamalarını doğru şekilde gerçekleştiğinizde hem oldukça parlak hem de göz alıcı bir saç rengine kavuşabilirsiniz.

vişne kızılı saç boyası

Vişne kızılı saç rengi ile en çok uyum gösteren saç modeli de açık ve dalgalı saçlardır. Eğer doğal dalgalı bir saç modeline sahipseniz bu renk ile dalgalarınız çok daha hacimli ve hareketli görünebilir. Hem ağır makyaj hem de doğal makyaj ile harika görünmeniz mümkün.

Vişne Kızılı Saç Renkleri

Aşağıdaki vişne kızılı saç renkleri ile ilgili fotoğrafları inceleyerek kendinize uygun olan tonu seçebilirsiniz.
vişne kızılı saç rengi tonları
vişne kızılı saç rengi tonu
vişne kızılı saç renkleri
vişne saç
vişne saç rengi
vişne saç renkleri
vişne saç tonu
vişne saç modelleri
vişne kızılı saç modeli

Diğer saç rengi önerilerimizi görmek için saç renkleri sayfamıza göz atabilirsiniz.


6 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir