Saç renkleri

Bal Köpüğü Saç Renkleri – Bal Köpüğü Saç Rengi Tonları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Modası neredeyse hiç geçmeyen bir saç rengi arıyorsanız o kesinlikle bal köpüğü. Yıllardan beri en ilgi gören saç renkleri arasında yer alan bal köpüğü, özellikle sarı tonlara sahip olmak isteyen esmer veya buğday tenli kadınlar için en ideal renk tonlarından biri. Kumral ve sarı arası bir renk olması da tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Eğer açık tonlarda bir saç rengine sahipseniz tek boyamada bu rengi elde edebilirsiniz. Saçların son derece ışıltılı ve canlı bir hale gelmesini sağlayan bal köpüğü saç boyası, beyaz tenlilerden esmer tenlilere kadar hemen herkese yakışması nedeniyle de popüler hale gelen bir renk.

bal köpüğü saç boyası

Bal Köpüğü Saç Renkleri

Özellikle yaz aylarında kavuşacağınız bronz ten ile harika bir uyum yakalayacak olan bu renk, makyajla birlikte kendini daha da çok gösteriyor. Birçok boya markasında bulabileceğiniz renk olduğundan ulaşmak da oldukça kolay. İsterseniz kuaförde isterseniz de evde kendi kendinize bu renge kavuşabilirsiniz. Eğer çok açık bir ten rengine sahipseniz bu renk sizi biraz soluk gösterebilir. Ancak bu renkte ısrarcıysanız makyaj tekniklerini kullanarak yüzünüze renk gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu saç rengine en çok yakışan makyaj kırmızı ruj makyajıdır.

bal köpüğü saç rengi modelleri

Son dönemin modası olan ombre ve ışıltı da bu saç rengine daha çok yakışıyor. Bal köpüğü saçlarınızın aralarına ya da uçlarına sarı ışıltılar katarak bir film yıldızı görünümüne kavuşabilirsiniz. Bu saç rengi özellikle orta ya da uzun saç modellerine çok daha iyi uyum sağlıyor. Hem düz hem de dalgalı saç modelleri ile şık bir görünüm kazanan bal köpüğü saç rengi, kullanım açısından da büyük rahatlık sunuyor. Bu saç rengi saçlarınızın doğal halinin bile göz alıcı görünmesini sağlayabilir. Belki de saçlarınızı bu renge boyadıktan sonra saçlarınıza çok da fazla şekil verme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz.

bal köpüğü

Doğallıktan yanaysanız bu renk tam da size göre. Bal köpüğü saçlarınızla çarpıcı görünmek için kesinlikle koyu göz makyajı tercih etmelisiniz. Eyeliner ya da kalemle belirginleştirilmiş gözlerle birlikte bu renk saçlar bir araya geldiğinde karşı konuşmaz bir etki yaratabiliyor.

Bal Köpüğü Saç Rengi Modelleri

Aşağıdaki örnekleri inceleyerek bal köpüğü saç rengi tonları ile ilgili daha iyi fikir edinebilirsiniz.

bal köpüğü saç rengi
bal köpüğü saç
bal köpüğü saç renkleri
2016 bal köpüğü
2016 bal köpüğü saç modası
bal köpüğü saç tonları
bal köpüğü loreal
bal köpüğü koleston
bal köpüğü saç boyları

bal köpüğü saç modelleri


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir