Moda

İş Kadını Stilinde Tüvit Ceket Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi ceketler, farklı modelleri ile özellikle iş kadınlarının en çok kullandığı parçalar arasında yer alıyor. 60’lı yıllardan günümüze kadar gelen tüvit ceket modelleri de bunlardan biri. Fakir kol, kısa, uzun, rengarenk ya da klasik tüvit ceket modelleri ile harika ofis kombinleri yapabilirsiniz. Peki bu tüvit ceketleri nasıl kombinlerseniz hem stil sahibi hem prezentabl görünebilirsiniz? İşte en güzel öneriler.

Tüvit ceket modelleri kendi başına son derece dikkat çeken, hareketli parçalar oldukları için sade kıyafetlerle bir araya getirerek şık görünmeniz mümkün.

Örneğin canlı renklere ve desenlere sahip bir tüvit ceketi beyaz bir bluz ve beyaz pantolon ile kombinleyerek ceketinizin çok daha ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ceketinizle aynı renklerde parçalar seçerek monokrom bir görünüm yaratarak stilinizi kanıtlayabilirsiniz. Uzun ve ince görünmek istiyorsanız yüksek belli pantolon ya da etek üzerine kısa bir bluz ve yine kısa bir tüvit ceket harika olabilir.

Tüvit Ceket Modelleri ile Şık Kombinler

Sizin için seçtiğimiz tüvit ceket kombinleri size çok daha fazla fikir verecektir.

     

Fikirlerinizi/sorularınızı yorum yolu ile iletebilirsiniz 🙂 Diğer kombin önerileri için burayı inceleyebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir