Moda

Çorap Bot Kombinleri ile Trendleri Yakalayın

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son 2 yıldır hayatımıza giren ve birçok kişiyi ikilemde bırakan bir ayakkabı modeli olan çorap botlar, sonbahar ve kış aylarında da stil sahibi olmak isteyenler için oldukça ideal. Bilekleri sıkıca saran, çorap görünümündeki bu topuklu botları en şık kombinlerinizle giyebilir ve stil sahibi görünebilirsiniz. Peki çorap bot kombinleri ile daha fazla fikir sahibi olmaya ne dersiniz?

Çorap botlar; kalın topuklu, sivri burunlu, canlı renklerde olabiliyor. Şık bir midi elbisenin altında, skinny pantolon ile ya da kalem eteklerle giyebileceğiniz çorap botları hayatınızın hemen her alanında kullanabilirsiniz. Özel davetlere katılırken şık elbiselerinizi en tarz nasıl tamamlayacağınızı merak ediyorsanız çorap botlar imdadınıza koşabilir.

Ofis kombinlerinde de harikalar yaratan bu ayakkabı modelini mutlaka ayakkabı koleksiyonunuza katmalısınız. Canlı renklere sahip, kadife ya da süet, uzun ya da kısa, sivri ya da küt burunlu birçok modeli stilinizi tamamlamanız için sizi bekliyor.

Dikkat Çekici Çorap Bot Kombinleri

Çorap bot modelleri ile ilgili daha çok örnek görerek siz de kendi stilinizle harmanlayabilir ve farklı kombinler yaratabilirsiniz.

     


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir