Moda

Tek Parçayla Cool Olmak; Beyaz Gömlek Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Stil sahibi görünmek için her gün saatlerce kombin yapmak için uğraşıyorsanız birkaç tane kilit parça belirlemenizde fayda var. Bu kilit parçalardan biri olan beyaz gömlek son zamanlarda çok daha ön plana çıktı. Sayısız modeli üretilen beyaz gömlekler gittiğiniz her yerde en havalı şekilde kombinleyebilir ve stilinizi ispatlayabilirsiniz. Peki cool bir kombin yaratmak için beyaz gömlekleri hangi parçalarla bir araya getirmek gerekir?

Beyaz gömleklerin en yakın dostu kot pantolonlardır. Skinny, mom ya da boyfrend Jean ile beyaz gömlek giyebilir, boynunuza kırmızı gibi canlı renkte bir fular takabilir ve şık bir stiletto ile muazzam görünebilirsiniz. Aynı kombini beyaz sneakers ayakkabı ile günlük bir hale getirmeniz de mümkün.

Özel günlerde beyaz gömlek ile deri bir etek ve bilekten bağlamalı yüksek topuklu ayakkabılar harika bir seçim olabilir. Oversized bir gömleği, şık bir kemer ile giyerek harika bir elbise de yaratabilirsiniz.

Beyaz Gömlek Kombin Önerileri

Beyaz gömleğin farklı kullanımları ile ilgili daha fazla fikir edinmek istiyorsanız sizin için harika kombin önerileri derledik.

   


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir