Moda

Çanta Trendlerinde Son Durum; Küçük Çanta Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Çanta tutkunları için trendleri takip etmek oldukça önemli. Her yeni sezonda ortaya çıkan birbirinden şık çanta modelleri arasından kendi stilinize en uygun seçimi yapmak ve doğru kombinlerde kullanmak önem taşıyor. Son zamanların çanta trendlerini merak ediyorsanız küçük çantalara bir göz atmanızda fayda var. Gittikçe küçülen çantalar aynı zamanda renklendi de. Siz de kombininize şık bir nokta koymak istiyorsanız bu muazzam çantalardan edinmeniz şart. Peki küçük çanta modelleri nasıl kombinlenir?

Çapraz, küçük  ve canlı renklere sahip çantaları günlük kombinlerde, özel davetlerde ya da iş hayatında kullanabilirsiniz. Bu mini çantaların renkli modellerini siyah ya da beyaz kombinlerinize renk katmak için tercih etmeye ne deşiniz? Örneğin özel davetlerde siyah elbise ve siyah ayakkabı ikilisine kıpkırmızı bir mini çanta çok yakışmaz mı?

Günlük hayatta loafer ayakabbı, havuç pantolon ve şık bir bluz ile birlikte çapraz küçük çanta harika bir kombin oluşturabilir.

Küçük Çanta Modelleri

Bu küçük ve sevimli çantaları nasıl kullanacağınıza dair daha fazla fikir edinmek istiyorsanız derlediğimiz örneklere göz atmaya ne dersiniz?

 

     


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir