Makyaj Teknikleri

Yaz Mevsiminin En Trend Ruj Renkleri – 6 Trend Ruj Rengi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Yaz mevsiminin gelişi hem moda hem de kozmetik dünyasında farklı trendlerin yükselişe geçmesini sağlıyor. Kış mevsiminin kasveti yavaş yavaş üstümüzden kalkarken artık daha canlı ve güzel makyaj stilleri yapmanın da vakti geliyor. Peki yaz makyajında hangi renk rujlar tercih edilmeli?

Trend Ruj Renkleri

İşte sizi yazın harika gösterecek ve yaz mevsiminin enerjisini yüzünüze yansıtacak birbirinden güzel ruj renkleri.. İlk olarak turuncu renk ruj ile başlıyoruz 🙂

1) Turuncu Renk Ruj

turuncu dudak makyajı

Geçen sezondan bu yana turuncu renk, en yükselişe geçen renklerden biri oldu. Hem moda dünyasında hem de kozmetik dünyasında sıklıkla kullanılan bu renk göz makyajından sonra dudaklarda da popülerliğini ilan etti.

turuncu renk ruj

Özellikle pek çok markanın defilelerinde göze çarpan bu parlak turuncu rengi, şimdilerde günlük hayatta da tercih edilir hale geldi. Günlük soft makyaja renk katmak için tercih edilebilecek harika bir renk olduğu ise aşikar.

2) Mor Renk Ruj

mor ruj rengi

Mor da yine son dönemde ruj trendleri arasında anılan bir renk oldu. Pek çok marka, ruj koleksiyonlarında morun çeşitli tonlarına yer verdi.

mor renk ruj

Yaz aylarında hem karakterli hem de cool bir ruj rengi arıyorsanız kesinlikle moru denemelisiniz.

3) Nude Rujlar

nude ruj rengi

Her mevsim kullanılabilecek bir ruj rengi olan nude rujlar, yaz mevsiminde de popülerliğini devam ettiren renklerden biri. Özellikle yaz aylarında ıslak makyaj ya da doğal makyaj yapma taraftarıysanız nude ruj ile son noktayı koyabilirsiniz.

Dudağın doğal rengi gibi duran ve gerçekten sade makyaj için en ideal renklerden biri olan nude rujları şimdiden makyaj çantanıza katmalısınız.

4) Kırmızı Renk Ruj

kırmızı ruj rengi

Kırmızı ruj asla modası geçmeyen bir makyaj klasiği. Elbette yaz mevsiminde de kırmızı rengin çekiciliğine kendinizi kaptırabilirsiniz.

kırmızı dudak makyajı

Özellikle keyifli yaz akşamlarında kıpkırmızı bir ruj ile enerjinizi yansıtabilirsiniz.

5) Pembe Renk Ruj

pembe ruj rengi

Pembe tonlu göz makyajı ve pembe allıklar yaz mevsiminde çok seviliyor. Soft pembe rujlar da bu yazın en çok tercih edilen renklerinden biri.

pembe renk ruj

Doğal makyajınıza çok hafif renk katmak isterseniz bu rengi tercih edebilirsiniz.

6) Koyu Vişne Çürüğü Renk Ruj

vişne çürüğü ruj

vişne çürüğü ruj rengi

Pek çok kişi koyu rujların kış mevsiminde kaldığını düşünse de koyu vişne çürüğü rengi kesinlikle yazın da tercih edilebilecek harika bir renk.

Yazın ruj rengi trendleri ile ilgili söyleyebileceklerimiz bu kadar, diğer makyaj trendleri ile ilgili önerilerimiz için makyaj kategorimize göz atmayı unutmayın 🙂

 

 


5 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir