Saç Modelleri

Toka Kullanarak Yapabileceğiniz Şık Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Doğru saç modelini seçmek kadar önemli olan bir şeyde doğru saç aksesuarları kullanmaktır. Bu yazımda toka ile yapabileceğiniz harika saç modelleri göstereceğim. Saç aksesuarlarının saçı süslemede ne kadar önemli olduğunu söylememe gerek yok herhalde.Sizin için seçtiğim modelleri gördüğünüzde , şık ve modern bir görünüm için ihtiyacınız olan tek aksesuarın toka olduğunu göreceksiniz.

Toka ile Saç Modelleri

Sadece toka kullanarak çok zarif ve modern bir saç modeline sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey arkanıza yaslanıp sizin için seçtiğim önerilere kulak vermek. Başlıyoruz!

Toka ile saç modeli

Tabi ki toka seçiminizin de çok önemli bir etken olduğunu söylemek istiyorum.

toka ile saç toplama

Ben bu modele bayıldım. Gerçekten çok hoş bir toka.Tabi ki modele laf yok Nasıl yapabileceğinize gelirsek.Saçlarınızın yanından arkaya doğru toka ile birleştirilerek kolayca yapabilirsiniz.

Toka ile saç modeli örneği

Topuz modeli kullanıyorsanız yandan tokalar ile bu şekilde bir model yapabilirsiniz. Bence çok farkı duruyor.

toka ile örgülü saç modeli

Örgülü saçlarınızı renkli tokalar kullanarak süsleyebilirsiniz 🙂

Toka ile dalgalı açık saç modeli

Hafif dalgalı saçlarınızı açmak istiyorsunuz ancak toka da kullanmak istiyorsunuz. Yukarıdaki model imdadınıza yetişiyor.

toka ile kısa saç modeli

Kırmızı toka ve kırmızı rujun harika uyumu olmuş. Böyle bir tarz kullanacaksanız kırmızı dışında bir renk aynı etkiyi vermeyecektir. Buna dikkat edin!

tokalar ile örgülü saç modeli süslemek

Yandan örgülü saç modeli kullanmayı seven kadınlar için bir model. Saçlarınıza renk katmak istiyorsanız kırmızı veya sarı tokaları kullanabilirsiniz.

toka ile toplu saç modeli süsleme

Topladığınız saçları örnekteki gibi farklı ve güzel tokalar ise süsleyebilirsiniz.

örgülü ve toplu saç toka

Veya yukarıdaki gibi bir model deneyebilirsiniz. Açıkcası ben olsaydım beyaz renk toka tercih ederdim. Tabi bu benim fikrim 🙂

at kuyruğu saç modeli için toka

At kuyruğu saç modelinizi ise bu örnekteki gibi bir toka ile çok şık bir modele çevirebilirsiniz.

Tokalar saç modelinizi ve tarzını değiştirmek için harika aksesuarlar.Gördüğünüz gibi toka kullanarak yapabileceğiniz bir çok saç modeli var. Umarım seçtiklerim sizinde hoşunuza gitmiştir. Bugünlük önerilerim bu ka


6 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir