Saç Modelleri

Sevgililer Günü İçin Saç Modelleri ve Harika Öneriler

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sevgililer günü bu kadar yaklaşmışken artık ne tarz bir saç modeli ve makyaj kullanacağımıza karar vermiş olmamız gerekiyor. Sevgililer günü makyajı ile ilgili yazdığımız Sevgililer gününe özel makyaj modelleri başlıklı konumuzu okuduysanız makyajınıza karar vermiş olmalısınız. Şimdi sıra sevgililer günü için saç modelimize karar vermek.

Sevgililer Günü İçin Saç Modelleri

Saçınızın boyu , rengi ve tipi önemli değil. Eminim ki sizin için seçtiğim modeller arasında sevgililer gününde kullanabileceğiniz kendinize uygun bir model bulacaksınız. Hazırsanız sevgililer günü için özel olarak seçtiğim saç modelleri ve önerileri incelemeye başlayalım.

Sevgililer günü için saç modelleri

Düşük Topuz Modelleri

Bence sevgililer günü için kullanılabilecek en kolay ve şık saç modellerinden birisi düşük topuz modeli.

Dalgalı düşük topuz

İsterseniz bu modeldeki gibi yandan perçemli olarak da kullanabilirsiniz. İki tarzda son derece şık ve kolay bir saç modelidir. Seçim size kalmış 🙂
Perçemli düşük topuz saç modeli

Örgülü Saç Modelleri

Sevgililer gününde kullanabileceğiniz bir diğer saç modelide örgülü modellerdir. Eğer saçlarınız orta uzunlukta ise aşağıdaki örgülü saç modellerini deneyebilirsiniz.

Örgülü saçınızda çiçekleri aksesuar olarak kullanarak doğal ve zarif bir hava yaratabilirsiniz.

Tabi ki uzun saçlar için kullanabileceğiniz örgü modellerini unutmadık. Eğer gösterişten uzak ama zarif bir hava yaratmak isterseniz aşağıdaki örgü modelini uzun saçlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Örgülü uzun saç modeli

Dağınık örgülü saç modelleri benim çok doğal ve güzel bulduğum modellerden. Eğer sizin içinde öyleyse aşağıdaki iki modeli sevgililer günü için düşünebilirsiniz.
sevgililer günü için uzun ve örgülü saç modeli

sevgililer gününe özel uzun örgülü saç modeli

Eğer çok daha yaratıcı bir saç modeli arıyorsanız aşağıdaki örgülü modeli denemek isteyeceğinize eminim

yaratıcı örgülü sevgililer günü saç modeli

Açık Dalgalı Saç Modelleri

Eğer sevgililer günü için özel bir hazırlık içindeyseniz ve yeni bir şeyler denemeyi düşünüyorsanız, maşa ile kısa süren bir işlem sonucunda göz alıcı dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz.Çok modern ve doğal görünen bu saçlar ile sevgililer gününde çok güzel olacaksınız.

Dalgalı saç modeli

Eğer daha geniş dalgalar istiyorsanız aşağıdaki model tam da size göre.

zarif dalgalı saç modeli

Sevgililer günü için uzun saç modelleri

Sevgililer günü için özellikle uzun saçlara sahip kadınların kullanabileceği çok güzel 2 farklı saç modeli buldum.

Eğer saçlarınızı toplamak istiyor ancak sıradan gözükmekte istemiyorsanız aşağıdaki modele hayran kalacaksınız. Özellikle açık tonlu saçlarda kendini çok daha fazla belli edecek bir model.

uzun saçlar için harika saç toplama

Bu modeli ben çok beğendim. Gerek kesimi , gerek saçın rengi çok hoşuma gitti. Koyu renkli saçlarda bu kadar güzel durmayabilir.Bu yüzden kumral ve sarı tonlara sahip kadınlara önerebileceğim bir model.

sevgililer günü için uzun saç modeli

Sevgililer günü için önerebileceğim en şık modeller bunlar. Umarım sevgililer gününde kullanacağınız saç modelini seçmekte ufakta olsa bir yardımım dokunmuştur. Eğer hala arayış içerisindeyseniz diğer yazılarımızı ve önerilerimizi okumayı unutmayın.


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir