Saç Modelleri

Yaratıcı Saç Örgüleri – Örgülü Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Örgülü saç modelleri denildiğinde hep klasik belli başlı modeller akla geliyor.Bugün size bunun böyle olmadığını, örgülü saç modelleri ile nasıl sıra dışı ve zarif bir görünüm kazanabileceğinizi göstermek adına harika önerilerim var. Hazırsanız başlıyorum.

Yaratıcı Saç Örgüleri

Eğer örgülü saç modelleri kullanmak istiyor ve biraz da yaratıcılık arıyorsanız, bu yazımda size göstereceğim yaratıcı saç örgüleri çok hoşunuza gidecek. Sizin için 9 adet muhteşem ve yaratıcı örgü saç modelleri buldum. Kimisinin yapımı oldukça kolay, kimisinin yapımı ise sizi biraz zorlayabilir. Kolay ya da zor hangi modeli seçerseniz seçin çok yakışacaktır!

Fransız Örgü saç model

Aşağıdaki modelin yapılışı diğerlerine göre biraz daha zor diyebilirim. Ancak buna kesinlikle değecektir!

büyük örgülü saç modeli

Bu modeli ben çok beğendim. Tam bir podyum saçı.

At kuyruğu örgü saç modeli

Saçlarınızı küçük ve ince örgü şeklinde örerek yandan at kuyruğu olarak kullanabilirsiniz. Hem yaratıcı hem de çok şık 🙂

Yandan at kuyruğu örgülü saç modeli

Aşağıdaki model hem örgülü saç modeli hem de topuz modelini sevenler için gelsin. Bugüne kadar gördüğüm en orjinal ve şık saç modeli diyebilirim. Yapımı da oldukça kolay.

Tepeden topuz örgülü saç modeli

Tepeden örgülü saç modeli

Kısa saçlar için örgü kullanmanın imkansız olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz 🙂 Evet, belki uzun saçlar kadar etkili ve dikkat çekici bir örgüye sahip olamayabilirsiniz belki ama yine de çok hoş bence.

Kısa saçlar için örgü

Bu modeli ben çok beğendim. Çok şık ve zarif duruyor. Şapkasız da güzel duracağına eminim. Sizi yanıltmasın.

karışık örgü saç modeli

Kalp şeklinde örgülü saç modeli bence çok yaratıcı 🙂 Biraz geç gördüm aslında bu modeli yoksa sevgililer günü için önceden paylaşırdım.

Kalp şeklinde örgü saç modeli

Yaratıcı Saç Örgüleri ile ilgili önerilerimin sonuna geldik. Beğendiğinizi umuyorum 🙂 Görüşlerinizi ve önerilerinizi aşağıdaki bölümden yorum yaparak bana iletmeyi unutmayın! Saç modelleri ve trend saç renkleri ile ilgili yazılarımızı okumayı unutmayın!


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir