Ürün İnceleme

The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Göz makyajının en önemli kısmını farlar oluşturur. Bakışları vurgulamak ve iyi bir göz makyajına ulaşmak için doğru bir far uygulaması yapmak gerekir. Ancak her ne kadar siz farları doğru şekilde uygulamayı bilseniz de farın yapısı, renkleri ve kalıcılığı göz makyajınızı büyük ölçüde etkiler. Doğru far paletini bulmak ve tarzınıza uygun göz makyajları yapabilmek için istediğiniz renklerin bir arada bulunduğu bir far paleti keşfetmek oldukça zordur. İşte size bu konuda büyük yararı dokunacak bir far paletinden bahsedeceğiz. Birçok far paleti ile herkesin gönlünü kazanmış olan The Balm markasının yeni çıkarmış olduğu Meet Matte Trimont paleti hakkında bir incelemeye ne dersiniz?

The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti Özellikleri

  • Talc ve paraben içermiyor.
  • Hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir markaya ait.
  • Paletin içerisinde 9 adet far bulunuyor.
  • Farlar mat yapıda.
  • Sıcak tonlardan oluşan bir palet.
  • Yumuşak ve kolay dağılan bir yapıları var.
  • Ambalajında büyük bir ayna bulunuyor.

The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti Yorumları

The Balm markasının far paletlerinden memnun kalan birçok kişi bu far paletini de çok sever. Çünkü harika renkleri bir araya toplayan bir palet olmuş. Eğer siz de göz makyajınızda toprak tonlarını, pembesi ve bordomsu tonları, sıcak renkleri kullanmayı seviyorsanız bu paletteki her rengi de seveceksiniz demektir. Bazı far paletlerinde tüm renkler sevilmez ve koca palette yalnızca birkaç tane renk kullanılır. Ancak The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti bütün renklerin harika olduğu bir palet. Yani bir anlamda bütçenize de faydası dokunacaktır. Her bir renk için farklı paletler almaktansa böyle bir palet ile uzun süre farklı göz makyajları yapabilirsiniz.

Gelelim farların yapısına. Son derece yumuşak ve göz kapağına kolayca dağıtılan bir yapıları var. Ayrıca bu paletteki farların en güzel yanı yoğun pigmentli olmaları. Yani fırçanın ucuna hafifçe alıp göz kapaklarınıza yaydığınızda harika bir renk veriyor. Kolayca dağıldığı için de karıştırma fırçası ile birkaç rengi harika bir şekilde göz kapağınıza dağıtabiliyorsunuz. Gözaltlarına dökülme yapmaması da bir diğer artısı. Yumuşak yapılarından dolayı hiçbir şekilde tozutma yapmıyor. Güzel yanları saymakla bitmeyen bu farlar aynı zamanda son derece kalıcı. Bir de uygulamadan önce far bazı sürerseniz gün boyu renklerini göz kapaklarınızda koruyacaktır. Toprak tonlarını yanı sıra hem renk rengi hem de siyah bir mat renginin bulunması da bu paleti vazgeçilmez yapıyor.

The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti Renkleri

Matt Lin: Paletteki en açık renk olan Matt Lin kemik rengi. Bu rengi göz pınarlarınıza ve kaş altlarınıza uygulayabilirsiniz. Göz makyajına başlamadan bir baz oluşturmak için de göz kapaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Matt Thomas: Bu toz pembe de harika açık tonlardan biri. Toprak tonlarında koyu bir makyaj yapıyorsanız göz pınarlarınıza bu rengi uygulamanız çok daha iyi olacaktır. Daha sıcak tonlarda olduğu için makyajınızı iyi gösterir.

Matt Rossi: İçinde grilikler bulunan bu kahverengi de katlanma bölgesi için ideal. Pigmentasyonu oldukça iyi olduğu için fırçayla hafifçe dokunsanız bile yeterli geliyor.

Matt Lopez: Sıcak alt tonlu bir somon rengi olan bu renk de kahverengi yansımalar barındırıyor. Eğer katlanma bölgenize daha sıcak bir ton uygulamak isterseniz bu ideal olacaktır.

Matt Kumar: Mürdüme çalan bu harika bordo rengi de paletin en sevilen tonlarından biri oldu.

Matt Moskowitz: Daha soğuk tonlarda bir göz makyajı için bu mor rengi oldukça güzel görünüyor.

Matt Evans: Sütlü kahve diyebileceğimiz bu renk de katlanma bölgesi için ya da geçiş rengi olarak kullanılabilir.

Matt Redd: Acı bir kahverengi olan bu ton toprak tonlarındaki makyajlar için mükemmel bir seçim.

Matt Ahmed: Gözün dış kısmına uygulayabileceğiniz bu mat siyah rengi ince fırça ile eyeliner şeklinde de uygulayabilirsiniz.

The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti Fiyatı

The Balm markasının ürünlerini yalnızca Gratis mağazalarında bulmak mümkün. The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti fiyatı 99 TL. Ancak eğer indirim günlerinde alırsanız 60 TL’ye kadar düşüyor. Uzun süre kullanılabilmesi ve her rengin güzel olması açısından fiyatını hak eden bir ürün.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir