Ürün İnceleme

Mükemmel Göz Makyajı İçin En İyi 7 Eyeliner Önerisi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Eyeliner, makyaj dünyasındaki yerini hiçbir zaman kaybetmeyecek ürünlerden bir. Gözleri daha belirgin hale getiren ve bakışları çarpıcı yapan bu mükemmel makyaj ürününü uygulamak zor olsa da vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Düzgün kuyruk yapmak, göz şekline uygun eyeliner çekmek çoğu zaman zor olabiliyor. Bunun için fırçasıyla ve yapısıyla size en uygun eyelineri bulmalı ve ona gönlünüzün kapılarını açmalısınız. Biliyorsunuz ki hayalinizdeki eyelinerı bulmak hayalinizdeki erkeği bulmaktan daha zor. Bu konuyu ele aldık ve sizin için en iyi eyelinerları derledik. İşte muazzam bir göz makyajı için en iyi 7 eyeliner.

The Balm Schwing Likit Eyeliner

Hem kalıcı, hem simsiyah hem de ince fırçalı bir eyeliner arıyorsanız en iyilerinden biri. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka olan The Balm’ın bu muhteşem eyelinerı gönlünüzün tahtına oturabilecek cinsten. İnce bir fırçası olduğu için hem ince hem kalın eyeliner çekebilir hem de harika bir kuyruk yapabilirsiniz. Mat siyah olması da ayrı bir güzellik. The Balm Schwing Likit Eyeliner fiyatı 25-30TL arasında değişiyor.

Maybelline Eyestudio Lasting Drama Jel Eyeliner

Sürer sürmez göz kapaklarıma sabitlensin ve gün boyu hiç çıkmasın istiyorsanız bu eyeliner tam da size göre. Sürdüğünüz an hemen kuruyor ve gün içinde akmıyor. Siyahın yanı sıra lacivert ve kahverengi gibi seçenekleri de var. Jel eyeliner olduğu için ince uçlu fırça ile kolayca uygulayabiliyorsunuz. Maybelline Eyestudio Lasting Drama Jel Eyeliner fiyatı ise 24 TL.

Lancome Artliner

Eğer eyeliner çekme konusunda biraz acemiyseniz yola bu eyeliner ile çıkabilirsiniz. Fırçası ile çok kolay bir şekilde uygulayabiliyorsunuz. Yapısının yoğun olması ve simsiyah bir görüntü vermesi de diğer artı yönleri. Gün içinde kalıcı olduğunu da söylemekte fayda var. Bir eyelinerım olsun ve her zaman onu kullanayım diyorsanız kesinlikle bu markayı tercih edebilirsiniz. Çünkü hem kullanım kolaylığı sağlaması hem de gün içinde kalıcı olması ile eliniz başka eyelinerlara gitmeyecektir. Fiyatını da son derece hak eden bir ürün olan Lancome Artliner fiyatı 99 TL.

Shiseido Fine Eyeliner

Birçok kişi fırçalı eyelinerlar ile zorlanırken kalem eyeliner ile çok daha başarılı eyeliner çeker. Eğer siz de onlar biriyseniz Shiseido’nun bu ürününü çok seveceksiniz demektir. Mat bir siyah olmasının yanı sıra gün içinde sabit kalması ve akma yapmaması da diğer iyi yönleri. Shiseido Fine Eyeliner fiyatı ise 139 TL.

Clinique Eye Defining Liquid Liner

Suya dayanıklı bir likit eyeliner olan bu ürün de hem kalın hem de ince eyeliner çekmek için oldukça uygun bir fırçaya sahip. Antialerjik olması da hassas olanlar için oldukça ideal. Eğer lens kullanıyorsanız bu eyeliner sizin için daha uygun demektir. Sürdüğünüz anda hemen kuruyup sabitlenmesi de oldukça güzel. Clinique Eye Defining Liquid Liner fiyatı 95 TL.

Essence Liquid Ink Waterproof Eyeliner

Uygun fiyatlı ve başarılı bir eyeliner arıyorsanız Essence bu konuda oldukça başarılı. Hem waterproof olması hem de çabuk kuruması ile oldukça iyi bir eyeliner. İnce ve kıl fırçası her şekilde eyeliner çekmenizi sağlıyor. Güzel bir kuyruk çekmek için oldukça kullanışlı. Suya dayanıkllı olduğu için de gün içinde göz kapağınızda sabit bir şekilde kalıyor. Essence Liquid Ink Waterproof Eyeliner fiyatı ise 8.50 TL

Golden Rose Longstay Gel Eyeliner

Fırça ile eyeliner uygulamayı daha kolay buluyorsanız hem yoğun pigmentli oluşu hem de kalıcı olmasıyla bu eyeliner favoriniz olabilir. Gün içinde akma, bozulma ya da renk solması gibi sorunlarla karşılaşmayacağınız bir ürün. Sabah evden çıkmadan önce kolayca çektiğiniz eyelinerınızın akşama kadar sabit kalmasını istiyorsanız oldukça ideal. Golden Rose Longstay Gel Eyeliner fiyatı 18-22 TL arasında değişiyor.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir