Ürün İnceleme

Nip + Fab Glycolic Fix Yüz Pedi Yorumları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Cilt temizliği ve bakımı makyajdan da önemli bir konudur. Cildinize ne kadar iyi bakarsanız o kadar güzelleşir ve makyajı da daha iyi gösterir. Cildinizdeki kusurları örtmek için daha fazla kapatıcılığı olan ağır fondöten ya da kapatıcılar kullanmak yerine cilt kusurlarınızı azaltmanın yollarını aramanızda fayda var. Cildinizdeki sorunları aza indirdikten sonra yapacağınız makyajınız hem daha iyi görünür hem de doğal görünümünüzden bir şey kaybetmezsiniz. Cilt bakımı markaları arasında en sevilenlerden biri olan Nib + Fab bu konuda büyük kolaylık sağlıyor. Cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlamanın yanı sıra daha genç, daha canlı, daha parlak görünmesini sağlamak için birçok farklı ürünle karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda birçok blogger tarafından da beğenilen Nip + Fab Glycolic Fix Yüz Pedi de bunlardan biri. Cilt bakımını daha pratik hale getiren bu harika ürünü incelemeye ne dersiniz?

Nip + Fab Glycolic Fix Yüz Pedi Özellikleri

  • İçeriğinde glikolit asit ve hyaluronik asit bulunuyor.
  • Ayrıca cildi yatıştıran felisiya maddesi de içeriyor.
  • Bir paket içerisinde 60 adet ped bulunuyor.
  • Cilt tonunu eşitlemeyi ve cilt dokusunu iyileştirmeyi vaat ediyor.
  • Cilt rengini açtığı için lekelerin görünümünü azaltıyor.

Nip + Fab Glycolic Fix Yüz Pedi Yorumları

Gelelim ürün ile ilgili yorumlara. Bu pedlerin içeriğinde %2,8 glikolik asit bulunuyor. Bir tür meyve asiti olan glikolik asitin işlevi cildi soymak ve arındırmak. Birçok bakım ürününde de yer alan bir madde olan glikolik asit, cildin ölü hücrelerden arınmasını ve yenilenmesini sağlıyor. Yine içinde bulunan hyaluronik asit de cildi nemlendirip yumuşatmayı hedefliyor. Cildi yatıştırmaya yarayan felisiya da içerdiği için genel olarak cildi daha da iyileştirmeye yönelik bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürünün vaat ettiği en önemli şey cilt tonunu eşitlemek ve lekelerin tonunu açmak. Bu vaadini de büyük ölçüde yerine getirdiğini söylemek mümkün. Düzenli kullanım sonrasında ciltte ışıltı ve renginde açılma gözlemleyebiliyorsunuz. Cildin rengini açmasının yanı sıra pürüzsüz ve yumuşacık da yapıyor. Kavanozunun içerisine 60 adet yüz pedi bulunuyor. Bu da düzenli kullanım için oldukça yeterli bir miktar. Eğer cildinizde yoğun lekeler veya sivilce izleri varsa bu ürün kesinlikle bu lekelerin görünümünü azaltıyor.

Bu ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta da bulunuyor. İçeriği ile cildi soyma, rengini açma gibi özellikleri olduğu için gündüz kullandığınızda mutlaka dışarı çıkmadan önce güneş koruyucu bir krem kullanmanız gerekiyor. Cildinizi ölü hücrelerden arındırdığı için zararlı ışınların etkilerine de savunmasız kalıyor. Eğer çok hassas bir cildiniz varsa bu yüz pedlerini yatmadan önce de kullanabilirsiniz. Bilinmesi gereken bir diğer şey ise bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra sivilcelerinizde artış olması. Herkeste aynı etkiyi yapmasa da kullanmaya başladıktan 10 gün sonra sivilcelenme yaşayabilirsiniz. Bu kesinlikle normal bir reaksiyondur. Kullanıma devam ettikten sonra sivilceler gider ve cildiniz daha da iyi bir görünüme kavuşur.

Bu ürünün en güzel yanlarından biri çok kolay bir şekilde uygulanıyor oluşu. Eğer çok vakit ve para harcamadan cildinizin daha iyi bir görünüme kavuşmasını, lekelerinizin azalmasını, cildinizin daha pürüzsüz ve yumuşak olmasını istiyorsanız bu ürünü deneyebilirsiniz. Bir kavanozu bitirdiğinizde, eğer düzenli kullandıysanız cildinizdeki canlılığı, parlaklığı ve aydınlığı fark edebilirsiniz.

Nip + Fab Glycolic Fix Yüz Pedi Fiyatı

Seçili Watsonslarda bulabileceğiniz Nip + Fab Glycolic Fix Yüz Pedi fiyatına göre oldukça başarılı. Nip + Fab Glycolic Fix Yüz Pedi fiyatı 54 TL ancak indirim dönemlerine denk gelirseniz 35-40 TL’te de bulabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir