Ürün İnceleme

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Makyaj yapmak kadar temizlemek de önemli. Nasıl ki en kusursuz makyajı yapmak için farklı makyaj ürünlerini araştırıp, inceleyip kullanıyorsanız, makyajınızı en iyi şekilde temizlemek için de ürün seçimine özen göstermelisiniz. Çünkü cildinizi ne kadar iyi temizlerseniz o kadar iyi görünür. Dolayısıyla güzel bir ciltte makyaj çok daha güzel durur. Makyajınızı temizlerken birçok farklı isteğiniz olabilir. Makyajı tek seferde çıkarması, yumuşak olması, suya dayanıklı makyajlarda etkili olması gibi unsurların bir araya geldiği bir makyaj temizleme ürünü isteyebilirsiniz. İşte size fikir verecek bir makyaj temizleme suyu incelemesi ile karşınızdayız. Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ile ilgili fikriniz olması açısından bir inceleme yazısı derledik.

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Özellikleri

  • İki çeşide sahip. Biri tüm cilt tipleri için diğer ise normal ve karma ciltler için.
  • 400 ml.
  • Nemlendirici özelliği var.
  • 200 kullanımlık.
  • Cildinizi yumuşak bir şekilde temizleme vaadi sunuyor.
  • İçeriğinde Pantenol ve aloe vera bulunuyor. Pantenol cildi onarıyor, Aloe vera ise nemlendiriyor.
  • Yağlı bir hissiyat oluşturmuyor.
  • Durulama gerektirmiyor.
  • Kremsi bir kokuya sahip.
  • Parfüm, paraben ve de alkol içermiyor.

İçeriği nasıl diye merak edecek olursanız aşağıdaki fotoğrafı inceleyebilirsiniz.

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Yorumları

Makyaj temizleme sularının en büyük özelliği yumuşak bir şekilde makyajın fazlasını almaktır. Özellikle göz makyajı için büyük kolaylık sağlıyor. Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu da vaatlerini gerçekleştiren bir ürün. Pamuk yardımıyla hem cilt hem de göz makyajınızı harika bir şekilde temizliyor. Bu ürünün en güzel yanlarından biri makyajınızı sildikten sonra cildinizde kuruluk yaratmaması. Cildinizi nemlendirmiş gibi hissediyorsunuz. İçinde bulunan pantenol maddesi cildi hem nemlendiren hem de onaran bir yapıya sahip. Aynı şekilde aloe vera içermesi de cildin daha canlı ve parlak olmasını sağlıyor. Nemli his bıraksa da kesinlikle yağlı bir his oluşturmuyor.

Kremsi bir kokusunun olması da güzel özelliklerinden biri. Koku hassasiyetiniz varsa kesinlikle ağır bir kokusu yok. Yüzünüzü ovalayarak temizleseniz bile tahriş yapmıyor. Gözlerinizde birkaç saniye beklettikten sonra sildiğinizde makyajı tamamen çıkartıyor. Gözde yanma da oluşturmuyor. Makyaj temizleme suları cildinizi derinlemesine temizlediğini iddia etse de makyajınızın fazlasını temizledikten sonra mutlaka bir temizleme jeli ile yıkamanızda fayda var. Far uygulayarak yoğun bir göz makyajı uyguladığınız günlerde göz makyajınızı iyi bir şekilde çıkarması açısından masanızda Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu bulunması işinizi kolaylaştırır. Eğer hassas bir cilde sahipseniz parfüm, paraben ve alkol içermemesi sizin için büyük bir artı. Suya dayanıklı makyaj ürünlerini tek seferde çıkaramasa da birkaç uygulamada tamamen temizliyor.

Ciltte herhangi bir alerjiye ya da sivilcelenmeye yol açmıyor. Bu ürünün güzel yanlarından biri de cildinizi temizledikten sonra ferah bir his bırakması. Sonrasında yüzünüzü durulamasanız bile cildinizi temiz hissediyorsunuz. Şişesinin kapak kısmı da pamuğa yeterli seviyede ürünün gelmesini sağlıyor. Böylece daha uzun süre kullanabiliyorsunuz. Ancak eğer gün içinde çok ağır makyaj yapıyorsanız, ürünlerinizin kalıcılığı fazlaysa veya waterproof ürünler kullanıyorsanız bu ürünün temizleme özelliği sizin için yeterli olmayabilir. Daha çok günlük makyajı temizlemede başarılı olduğunu söylemekte fayda var.

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Fiyatı

Birçok markette, kozmetik mağazasında ya da online alışveriş sitelerinde bulabileceğiniz Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu fiyatı 16 TL. Uygun fiyatlı olması ve uzun süre kullanılabilmesi ile memnun kalabilirsiniz. Fiyat-performans açısından da oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir