Ürün İnceleme

En Güzel 5 Makyaj Süngeri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Makyaj stilleri ve trendleri günden güne değişse de bazen trend olan şeyler işimize yarayabiliyor. Makyaj  dünyası nasıl daha iyi makyaj yapılır diye uğraşıp didinirken hayatımıza harika şeyler de katıyor. Makyaj süngeri bunlardan biri. Birkaç yıldır popüler olan makyaj süngerleri, fırçalara harika bir alternatif oldu. Nemlendirilip kullanılan bu süngerler fondöteni harika bir şekilde yayıyor ve hiçbir şekilde iz bırakmıyor. Fondöteninizi ellerinizle yayarken homojen bir dağılım elde edemiyorsanız veya fırçayla uygularken fırça izi kalıyorsa kesinlikle makyaj süngeri denemenizin vakti gelmiş demektir. O halde en iyi makyaj süngerlerini incelemeye ne dersiniz? İşte en güzel 5 makyaj süngeri

Beauty Blender Makyaj Süngeri

Makyaj süngeri dendiğinde akla ilk olarak Beauty Blender markası gelir. Çünkü ilk yapan markalardan biridir. Yumuşacık bir yapısının olması bu markanın makyaj süngerlerini mükemmel kılıyor. Islatıldıktan sonra daha da şişen bu sünger, fondöteninizi ve diğer cilt ürünlerini cildinize harika bir şekilde yayıyor ve cildinizle bütünleşmesini sağlıyor. Ucunun sivri olması da en büyük artılarından biri. Özellikle göz altlarınıza uygulama yaparken bu sivri ucu kullanabiliyorsunuz.
BeautyBlender Makyaj Süngeri yorumları

Uzun süre dayanıklı olması ve çok kolay bir şekilde suyun altına tutarak temizlenmesi en güzel yanlarından biri. Eğer makyaj süngeri serüveninize iyi ve kaliteli bir markayla başlamak istiyorsanız en iyilerinden biri. Hem lateks içermiyor hem de vegan bir ürün. Beauty Blender Makyaj Süngeri fiyatı ise 40 ile 90 lira arasında değişiyor. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Real Techniques Makyaj Süngeri

Bir diğer çok bilinen makyaj süngeri markalarından olan Real Tehniques de yumuşacık süngerlere sahip. Bu ürünün de ıslatıldığında boyutu iki katına çıkıyor. Bu makyaj süngerinin en büyük artısı düz bir köşesinin olması. Bu sivri ve düz köşeleri ten makyajının yanı sıra kontür yapmada da büyük kolaylık sağlıyor. Fondöteninizi de harika bir şekilde yayabiliyor ve cildinize yedirebiliyorsunuz.

Bu makyaj süngerinin eksilerinden biri ise ürünü emen bir yapısı olması. Eğer bunu çok da dert etmiyorsanız bu makyaj süngerinden memnun kalabilirsiniz. Ayrıca en fazla 3 hafta kadar kullanabileceğinizi de bilmeniz gerekiyor. Hızlı bir şekilde deforme olduğundan uzun süreli kullanım sağlanamıyor. Real Techniques Makyaj Süngeri fiyatı 25 TL.

Yves Rocher Makyaj Süngeri

Yumuşacık makyaj süngerleri üreten Yves Rocher de bu konuda oldukça başarılı. Tıpkı diğer süngerler gibi ıslandığında şişiyor ve fondöteni yüze harika bir şekilde yediriyor. Bu süngeri kullanırken fondöteninizi süngerin üzerine sıkarsanız ürünü çabuk bir şekilde emiyor. Bunun yerine önce yüzünüze sürdükten sonra sünger ile tampon hareketler yaparak yedirmeniz çok daha iyi bir sonuç verecektir.

Suyu biraz fazla emdiği için iyi bir şekilde sıkmanız ve nemli hale gelmesi için biraz uğraşmanız gerekebilir. Ucunun da sivriliği yetersiz olduğu için gözaltlarına uygulama yapmak biraz zor. Ancak uygun fiyata yumuşak bir sünger ile harika bir ten makyajı yapmak istiyorsanız kesinlikle ideal. Yves Rocher Makyaj Süngeri fiyatı 14.90 TL.

H&M Makyaj Süngeri

Makyaj süngerlerine harika bir alternatif çıkaran H&M markası bu ürün ile birçok kişinin yüzünü güldürdü. Diğer makyaj süngerleri gibi oldukça yumuşak ve ıslandığında boyutu iki katına çıkıyor. Ucunun sivri olması burun kenarları ve gözaltı için harika bir uygulama sağlıyor.

Bu süngerin en büyük avantajı ise çabuk deforme olmaması. Uzun süre kullanılabiliyor. Fondöteni ve diğer ürünleri cilde harika bir şekilde yayıyor ve pürüzsüz bir bitiş sağlıyor. Bu süngerde de birçok süngerde olduğu gibi ürünü emme gibi eksi bir yön var. Ancak uygun fiyatlı bir makyaj süngeri arıyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz. Çünkü H&M Makyaj Süngeri fiyatı 10 TL.

Nascita Latex Free Makyaj Süngeri

Harika makyaj fırçalarıyla tanınan Nascita markası makyaj süngerleriyle de herkesi kendine hayran bıraktı. Lateks içermeyen süngerler üreten markanın en önemli artılarından biri ürünü emmiyor oluşu. Eğer süngerinizin kesinlikle ürünü emme özelliğinin olmamasını istiyorsanız bu markayı tercih edebilirsiniz. Nemli şekilde kullanarak ürünün cildinize harika bir şekilde yayılmasını sağlayabilirsiniz. Nascita Latex Free Makyaj Süngeri fiyatı ise 19,90 TL.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir