Gelin Çiçeği Modelleri

Taşlı Gelin Buketi Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Gelin buketleri, gelişen düğün modası içerisinde çeşitlenen detaylardan biri haline geldi. Artık yalnızca birkaç çiçeğin bir arada bulunduğu bir buket anlamına gelmeyen gelin buketleri çok daha farklı modellerde üretiliyor. Düğün günü hem gelin için hem de gelinin kız arkadaşları için büyük önem arz eden gelin buketinizi özel olarak seçmeli ve bunun için özen göstermelisiniz. Eğer gösterişten ve abartıdan hoşlanan biriyseniz ve düğününüzü de gösteriş üzerine kuruyorsanız kesinlikle sizin için en uygun gelin buketi, taşlı gelin buketi modelleridir.

taşlı gelin buketi

Taşlı gelin buketleri son dönemde oldukça popüler hale geldi. Pırlanta, inci, parıltılı taşların kullanıldığı bu çiçekler herkesin gözlerini alacak kadar güzel.

taşlı güllü gelin buketi

Bu gelin buketi modelleri pek çok farklı çeşide sahip. Eğer dengeli bir gösteriş yaratmak istiyorsanız çiçek buketinin arasında taş süslemesi ekletebilirsiniz. Kırmızı güller ve aralarda parıltılı taşlar oldukça lüks ve gösterişli bir hava yaratacaktır.

taşlı yapay güllü gelin buketi

Ancak son dönemde popüler olan modeller kesinlikle tamamı taşlardan oluşan gelin buketleri. Üstelik bu gelin buketlerinin en önemli özelliği, düğün sonrasında yıllarca evinizde saklayabilecek olmanız. Gerçek çiçekten yapılan gelin buketleri elbette belli bir süre sonra solduğu için yıllarca saklamanızı imkansızlaştırıyor.

tamamı taşlı gelin buketi

Bu taşlı gelin buketlerini hem yıllarca saklayabilir hem de evinizin bir köşesinde dekorasyon öğesi olarak kullanabilirsiniz.

çiçek şeklinde taşlı gelin buketi

Gelin buketini süsleyen taşlar, çoğu zaman çiçek şeklinde üretiliyor. Böylece gerçek bir çiçek buketi görünümü kazandırılmış oluyor. Dilediğiniz renkte ve şekilde taşlı gelin buketi yaptırmanız mümkün. İncilerle birlikte süslenmiş pırıltılı taşlar ya da renkli taşların kullanıldığı bir buket ile göz alıcı bir görünüm sergileyebilirsiniz.

renkli taşlı gelin buketi

Tarihi mekan, balo salonu, restoran ya da vintage düğünler için ideal olan bu gelin buketi modeli, şaşaalı bir düğün planlayanlar için ideal. Gösterişten çekinmeyen bir insansanız yine abartılı takılarınız, saç modeliniz ve gelinliğinizle bu buketi kullanabilirsiniz. A

taşlı gelin çiçeği

ncak tam tersi olarak gelinliğinizi, takılarınızı, saç ve makyajınızı sade bir şekilde tercih ettiyseniz biraz olsun pırıltı katmak için taşlı gelin buketi tercih edebilirsiniz. Böylece hem daha dengeli hem de kusursuz bir görünüme kavuşursunuz.

pırlantalı gelin buketi

Taşlı Gelin Buketi Modelleri

İşte seçtiğimiz diğer taşlı gelin buketi modelleri!

renkli taşlı güzel gelin buketi

renkli çiçeklerden taşlı gelin buketi

taşlı gelin buketleri

2 tane pırlantalı gelin buketi örneği

abartılı gelin buketi

sarkıntılı pırlanta gelin buketi

taşlar ile süslenmiş gerçek gelin buketi

özel tasarım gelin buketi

Diğer modelleri ve önerilerimizi görmek için gelin buketi kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir