Gelin Çiçeği Modelleri

Solmayan Gelin Buketleri – 4 Muhteşem Öneri!

tarafından tarihinde yayınlandı.

Gelin buketleri için, çiçeklerin anlamı büyüktür. Hem görünüm itibariyle hem de anlamsal olarak gelinlere en çok yakışan aksesuarlardan birisidir. Ancak gerçek çiçekler belli bir süre sonra solduğu için gelin buketinizi hatıra olarak saklamak gibi bir isteğiniz varsa maalesef pek mümkün olmayacaktır. Eğer sizin için yalnızca düğün anı önemliyse, hatıra için herhangi bir anı saklamak istemiyorsanız canlı çiçekler tercih etmenizde hiçbir sakınca yoktur. Ancak düğününüz ile ilgili her bir anıyı saklamak istiyor ve en önemli parçalardan biri olan gelin buketinizi yaşamınız boyunca anı olarak bir köşede tutmak istiyorsanız canlı çiçekler pek de doğru bir seçim olmayacaktır.

yapay gelin buketi

Solmayan Gelin Buketleri

Peki gelin buketini çocuklarınıza ve hatta torunlarınıza gösterebilecek kadar saklamak için ne yapmalı? Düğün modası elbette bu soruna da bir çare bularak, farklı türlerde gelin buketleri tasarladı. Farklı malzemelerden oluşan gelin buketleri ile hem düğün gününüzde harika görünebilir hem de uzun yıllar saklayabilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz solmayan gelin buketi modelleri!

Keçe Gelin Buketi

keçe gelin buketi

En popüler gelin buketleri arasında keçeden yapılan buketler yer alıyor. Dilediğiniz renkte ve dilediğiniz çiçek figürünün yer aldığı keçe gelin buketleri hem çok güzel görünüyor hem de uzun yıllar bozulmadan durabiliyor.

keçeden yapay gelin buketi

Bu buketleri hem balo salonu gibi lüks düğünler için hem de kır düğünü gibi daha sade düğünler için uygun hale getirebilirsiniz.

Kağıt Gelin Buketleri

kağıttan gelin buketi

Belki ilk duyduğunuzda garipseyeceksiniz ama kağıttan yapılan gelin buketleri de son dönemde oldukça popüler.

kağıt gelin buketi

Kağıtlara çiçek şekli verilerek harika bir buket oluşturabilmek mümkün. Üstelik bu buketleri kendiniz bile evde yapabilirsiniz.

Düğme Gelin Buketleri

düğme gelin buketi

Yine ilk defa duyanları şaşırtacak olan bu buket modeli, farklılık ve eğlence arayanlar için son derece ideal.

düğmeden gelin buketleri

Rengarenk düğmelerin bir araya getirilerek yapıldığı bu buketler, düğününde iz bırakmak ve farklı olmak isteyenler için en iyi alternatifler arasında yer alıyor.

Tüylü Gelin Buketleri

tüyden gelin buketi

Kuş tüyünden yapılmış buketler yine gösterişi ve farklılığı seven gelin adaylarının en çok hoşuna gidecek olan modeller arasında yer alıyor.

tüy ile gelin buketi

Beyaz, pudra pembesi, bebe mavisi ya da sarı tüylerden yapılan bu gelin buketlerini özellikle kış düğünleri için tercih edebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir