Tırnak Bakımı

Yeni Trendlerle Sonbahar Oje Renkleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Elleri güzel göstermenin en güzel yolu güzel ojeler sürmekten geçer. Siz de bir oje tutkunuysanız sonbaharda trend olan harika sonbahar oje renkleri için sabırsızlanıyorsunuz demektir. Evde, işte, gezmede, kısacası gittiğiniz her yerde kombinlerinize eşlik edecek renkli tırnaklara sahip olmak istiyorsanız önce sonbahar trendlerine bir göz atmalısınız. İşte bu senenin en trend sonbahar oje renkleri ve farklı oje sürme teknikleri.

Mat Renkler

Son birkaç sezondur popüler olan mat ojeler sonbahara daha çok yakışıyor. Kahverengi, bordo, nude gibi renklerin mat ojelerini alabilir ya da oje matlaştırıcı kullanarak farklı renkleri matlaştırabilirsiniz.

Pastel Tonlar

Sonbahar dendiğinde akla ilk olarak koyu tonlar gelse de soft, pastel tonların yeri her zaman ayrıdır. Bu tatlı mı taltı pastel renkleri bu sonbaharda bolca göreceğiz. Sütlü kahve, soft gri, pudra pembesi, bebek mavisi gibi pastel tonları şimdiden edinmenizde fayda var. Özellikle açık turuncu, bebek bebek sarısı ya da bebek mavisi gibi renkler sonbahar kombinlerinize çok yakışabilir.

Ombre Ojeler

Ombre oje sürme tekniği ile farklı renkleri tırnaklarınızda taşıyabilirsiniz. Özellikle sarı-turuncu-kırmızı tonlarını kullanarak harika bir sonbahar efekti verebilirsiniz. Sünger kullanarak bu ombre oje tekniğini kolayca kendi kendinize uygulayabilirsiniz. Bir yüzeye fakrlı renklerde ojeleri yan yana sürdükten sonra bir süngerle üzerine hafifçe bastırıp daha sonra süngeri tırnaklarınıza sürerek ombre görünümüne ulaşabilirsiniz.

Siyah Beyaz Etkisi

Siyah ve beyaz her mevsimde ve her sezonda popülerdir. Modası hiç geçmeyen bu iki rengi farklı şekillerde tırnaklarınızda kullanabilirsiniz. Fransız manikürü şeklinde yapabilir, puantiye ya da çizgiler yapabilirsiniz. Siyah ve beyazı tırnaklarınızda kullanmak için sonbahardan daha iyi bir mevsim olamaz.

Koyu Tonlar

Pastel renklerin yanı sıra koyu ojeler de bu sonbaharda oldukça trend. Özellikle bordo, mor, koyu mavi, koyu yeşil, kahverengi gibi tonlar tırnaklarınıza coolluk getirebilir. Hem birçok kıyafetle uyum sağlaması hem de ellerinizi hiç olmadığı kadar zarif göstermesi bu renkleri olmazsa olmaz yapıyor. Siz de bir koyu renk oje tutkunuysanız bu sonbahar farklı tonları edinmenizde fayda var.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir