Ürün İnceleme

Sonbahar – Kış Rujları İle Sonbaharda Çarpıcı Dudaklar

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sonbaharın yaklaşması ile sarıya dönen yapraklar ve içine kapanan doğa bizi de aynı şekilde etkiler. Mantomuza sarınır ve koyu renklere sığınırız. Bunun anlamı hem ısınma ihtiyacı hem de mevsimin döngüsüne uyum sağlamaktır. Giysilerimizle birlikte tabi ki makyajımızda da değişiklikler olur ve kışa hazırlık yaparız. Uçuk pembeler ve parlak kayısı tonları rafa kaldırılırken çarpıcı kırmızılar, bordolar, mürdümler yani koyu renklere dair ne varsa her şey makyajımızı tamamlayıcı bir detay halini alır.

Sonbahar – Kış Rujları

Bu aşamada makyaj çantamızda yer alan birbirinden güzel rujlarla bütün kışı ısıtacak dudaklara sahip olabiliriz. Bunun için size sonbahar ve kış aylarında tercih edebileceğiniz 4 muhteşem ruj rengini tanıtmak istiyoruz.

Bobbi Brown Lip Color – Black Raspberry 96

Bobbi Brown Lip Color - Black Raspberry 96

Bobbi Brown markasının en iddialı ve çarpıcı rengi olan Black Raspberry 96 numaralı ruj, siyah görünen ama sürüldüğü zaman koyu bir kırmızı ile siyaha çalan bir etki bırakan çok güzel bir renk. Tam anlamıyla siyahlaşmış vişne denebilecek bu renk ilk bakışta simsiyah bir ruj gibi görünse de, sürüldüğü zaman rengi ortaya çıkıyor.

 Black Raspberry 96

Özellikle beyaz tenli ve koyu renk saçlı kadınlara çok yakışan bu ruj, sadece maskara ile bile tamamlanabilecek kadar şık bir seçim olacak. Tam bir kapatıcılık sağlamayan bu ruj, pürüzsüz dudaklarda dudak bazı ya da matlaştırıcı ile uygulandığında da oldukça seksi dudaklara sahip olabilirsiniz.

Chanel Rouge Allure 119 Captivante

Chanel Rouge Allure 119 Captivante

Makyaj markalarında tartışmasız bir marka olan Chanel‘in günlük kullanım için tercih edilebilecek doğal ve şık bir renge sahip olan Rouge Allure 119 Captivante ruju listemizin ikinci sırasında. Bakır ve bronz yansımalı bir ruj olan Chanel Rouge Allure 119 Captivante, bakır saçlı bayanlarda çok güzel durabilecek bir ruj rengidir.

Chanel Rouge Allure 119 Captivante ruj

Kahverengi göz makyajı ile tamamlanabilecek olan bu ürün sonbaharı en güzel yansıtan renklerden birisidir.

Chanel Rouge Allure 68 Emotive

Chanel Rouge Allure 68 Emotive

İkinci Chanel önerimiz ise daha canlı renkleri sevenler için olacak. Chanel Rouge Allure 68 Emotive rengi canlı bir fuşya tonu. Beyaz tenlilerde ve esmerlerde ayrı güzellikte görünen bu rengi kullanmak için her mevsim uygun olmakla birlikte, daha solgun ifadesi olanlara da canlı bir görünüm sağlayacaktır. Simsiyah bir giyim tercih ettiyseniz sadece bu ruju sürerek canlı bir etki yaratabilirsiniz.

Nars Afghan Red

Nars Afghan Red

Son yıllarda TV sektöründeki başarılı işleri ile adını duyduğumuz NARS markasının Afghan Red koyu ahududu ve saten görünümlü bir ruj. Sarışın bayanlar için iyi bir seçim olabilecek bu ruj, oldukça yoğun ve kalıcı bir etki sağlıyor. Bir çok farklı makyaj stili ile kullanılabilecek olan bu renk, doğal bir pembe makyajın vazgeçilmezi olacaktır.

Sonbahar ve Kış ayları yaklaşınca içinizi kasvet sarıyorsa ve modunuz düşüyorsa siz de bu canlı renklerle kendi enerjinizi harekete geçirerek, daha pozitif bir etki yaratabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir