Ürün İnceleme

The Balm Down Boy Allık İncelemesi ve Yorumları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Allık, makyaj malzemeleri arasında en zor seçilen ama doğru seçim yapıldıktan sonra da uzun bir süre vazgeçilmeyen bir ürün. Kendi cilt alt tonunuza ve sık kullandığınız günlük makyajınıza uygun tonlarda allık bulmak konusunda sıkıntı yaşıyorsanız The Balm markasının harika allıklarından birine göz atabilirsiniz. The Balm markası, allık konusunda gerçekten başarılı. Birçok kişinin memnun kaldığı ürünlere sahip olan bu markanın en popüler allıklarından biri de hiç şüphesiz Down Boy oldu. Kullanan birçok kişinin bu allıktan memnun kaldığını söylemek mümkün. Peki nedir bu allığın herkesi memnun eden özellikleri?

The Balm Down Boy Allık Özellikleri

the balm down boy allık yorumlarım

  • Mavi alt tonlu doğal bir bebek pembesi rengine sahip.
  • İçinde hiçbir ışıltı barındırmayan mat bir yapısı var.
  • Pigmentasyonu son derece iyi.
  • 9 gramlık bir ürün.
  • Talk ve paraben içermiyor.
  • Ambalajı çantada rahatlıkla taşınabilecek kadar küçük. Kutusu mıknatıslı ve içinde aynası bulunuyor.
  • Gün içerisinde yanaklarınızdan uçup gitmeyecek kadar kalıcı.

The Balm Down Boy Allık Yorumları

The Balm Down Boy allık nasıl diye merak edenler için işte yorumlarım 🙂 İyi bir allıktan beklenen tüm özelliklere sahip olan bu allığın en güzel tarafı hem beyaz tenlilere hem de budğay tenlilere son derece yakışıyor olması. Beyaz tenli biriyseniz bu allık ile porselen bir görünüme kavuşabilirsiniz. Buğday tenliyseniz de çok hafif dokunuşlarla capcanlı görünebilirsiniz. Allığın gramajının yeterli olması ile oldukça bereketli. Pigmentli olması sayesinde de fırçanızla çok az dokundurarak iyi sonuçlar alabiliyorsunuz. Bu da allığınızın çabuk bitmemesini ve aylarca kullanabilmenizi sağlıyor.

the balm down boy allık blog

Mat makyaj yapmayı seviyorsanız kesinlikle en iyi mat allıklardan biri denebilir. Son zamanlarda moda olan doğal makyaj için kesinlikle en iyi seçeneklerden biri. Yüzünüzde hafif bir pembelik, doğal bir canlılık olsun istiyorsanız Down Boy tercih edilebilir. Kalıcılığı da son derece yeterli. Eğer tüm günü dışarıda geçirecekseniz çok hafif bir yenileme gerektirebilir.

The Balm Down Boy Allık İncelemesi

Bu allığın en güzel yanlarından biri ise kış aylarında soğuktan kızarmış görünümü verirken, yaz aylarında da güneşten kızarmış doğal bir görünüm kazandırması. Yani yaz-kış makyajınızda canlılığı bu allıkla yakalamanız mümkün. Göz farı olarak da kullanabilir ve hafif bir göz makyajına ulaşabilirsiniz. İçeriğinde paraben ve talk olmaması bu ürünün en güzel yanlarından biri. Bu allığı, hafifçe gülümsediğinizde dışa doğru çıkan elmacık kemiklerinizin hemen üzerine hafifçe uygularsanız yüzünüz capcanlı ve diri görünecektir.

The Balm Down Boy Allık

Günlük makyajınızda nude ruj ve maskara ile birlikte kullanarak hafif makyajınızı renklendirebilirsiniz. Eğer o gün canınız hiçbir şekilde makyaj yapmak istemiyorsa ve yine de solgun görünmek istemiyorsanız bu allık kesinlikle kurtarıcı olacaktır. Yanaklarınıza hafifçe dokundurarak canlılık kazandırabilirsiniz. O kadar doğal bir canlılık katıyor ki çevrenizdekiler allık sürdüğünüzü anlamayacaktır.

Karton ambalajının boyutu küçük olduğu için yanınızda taşımak için son derece ideal. Mıknatıslı olması da oluşabilecek kazalara karşı harika bir önlem

The Balm Down Boy allık, birçok kişinin favori allıklarından biri olduğu için çok fazla olumlu özelliğini saymak mümkün. Ancak elbette kötü özelliğinin olduğunu da söylemeden geçemeyiz. Tıpkı The Balm’ın diğer allıkları gibi Down Boy da fazlasıyla tozutuyor. Eğer bu sizin için çok önemli değilse kesinlikle bu allığı edinmelisiniz. Özel günlerde ya da akşam makyajlarında fazla hafif kaçabilir. Bu allığın günlük makyaj için çok daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

The Balm Down Boy Allık Fiyatı

the balm down boy allık nasıl

The Balm Down Boy allığın fiyatı indirimlerle birlikte sık sık değişiyor olsa da normal fiyatı 45-50 civarında. Gratis’lerde bulabileceğiniz bu allığı indirimli günlerde yarı fiyatına bulabilmeniz mümkün. Fiyat performans açısından son derece olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Fırçanıza hafifçe aldığınızda bile yeterli rengi vermesi sebebiyle çok uzun süre kullanabileceğinizi düşünürseniz fiyatı son derece uygun.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir