Saç Modelleri

Siyah saçlar için kesim önerileri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Siyah saçların en büyük avantajı her cilt tonuna uyum sağlamalarıdır. Aynı zamanda siyah saçlara sahip kadınlar her saç şeklini ve her saç modelini rahatlıkla kullanabilirler. En çok dikkat çeken saç renklerinden olan siyah saç rengi, stil sahibi kadınların her dönemde tercih ettiği bir renk olmuştur. Aynı zamanda her yaş tipine uyum sağlar ve sizi ne olduğunuzdan genç ne de olduğunuzdan yaşlı gösterir. Özellikle açık ten rengiyle oluşturduğu kontrast ve dikkat çekici görüntü, siyah saç rengini tercih sebebi yapan en önemli unsurdur.

Siyah renk bob saç modeli

Siyah saçlara sahipseniz yukarıda belirttiğim avantajların yanında vakitten kazanma gibi bir şansınız da doğacaktır. Çünkü siyah öyle doğal görünümlü bir saç rengidir ki, ne şekil verirseniz verin bu doğallığı koruyacaktır ve size salaş bir hava verecektir. Açık renk saçlarda saç modelinizi daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz belki ama siyah saçın bakımı ve şekil vermesi çok daha kolaydır. Özellikle kısa saç modelleri ile çok güzel uyum sağlar ve saç modelinizi belirgin bir hale getirir. Kısa siyah saç modelleri, stil sahibi bir hava yakalamanız için size yeterli olacaktır ve birçok ünlü bayanın da kullandığı bu siyah saç şekilleri ilginizi çekecektir.

Gelin şimdi benim siyah saçlar için önerdiğim saç modellerine bir göz atalım.

Siyah pixie saç şekli

Siyah saça en çok yakışan saç modelidir. Pixie saç modelinin kullanım kolaylığı ile siyah saçın stil sahibi, karakteristik görünümü birleştiği zaman kuşkusuz ortaya muhteşem bir görüntü çıkıyor. Bu da biz kadınların neden olmasın? mekanizmasını devreye sokacak ve denenmemişi denememizi sağlayacaktır.

Siyah pixie saç modeli

Pixie saç şeklinin en çok siyah saç ile uyum sağlamasının sebebi, iki modelin de hem salaş hem tarz bir hava yaratmasıdır. Pixie saç şekli, dağınık ve cesur duruşuyla maskulenliği yansıtırken siyah saç rengi bu durumu pekiştirerek size dikkat çekici bir görünüm verir. Bu yıl pixie saç modelinde fazlaca tercih edilen ve moda dünyasında sıkça gördüğümüz siyah saç rengini daha sert kesimlerde de ifadenizi değiştirmek için kullanabilirsiniz.

Sizin için seçtiğim aşağıdaki görselleri inceleyerek siyah pixie saç şekilleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve aklınıza takılan diğer konular için de sitemizdeki kısa saç modelleri kategorisine göz atabilirsiniz.

Dalgalı siyah pixie saç kesimi
siyah pixie
siyah pixie saç kesimi
siyah pixie saç
siyah pixie modelleri
siyah pixie kesim önerisi

Siyah bob saç şekli

Bob saç şekli, küt kesimli ama kulak hizasında biten saç şekillerine verilen isimdir. 2015’in en gözde saç trendlerinden olan bob saç şeklinin, 2016 yılında da bu popülerliğini koruyacağına eminim.

Kahküllü siyah bob kesim

Birçok kadın tarafından cesurca kestirilen uzun saçlar, yeniliğe ve değişime verdiğimiz önemin en büyük göstergesidir. Konu değişim ve yenilik olunca şunu söylemek isterim ki, saç renginizi değiştirmenin de sırası gelmiştir belki hanımlar. Siyah saç rengini, özetlediğim bu saç şekilleriyle kullandığınız takdirde asla pişman olmayacaksınız ve aynaya her baktığınızda tazelendiğinizi hissedeceksiniz.

Pixie saç şeklinden sonra siyah saç ile en çok bütünlük sağlayan saç şekli şüphesiz bob saç şeklidir. Rahatlık ve doğallık açısından siyah saç rengi ile uyumu ve dikkat çekiciliği eminim sizi etkileyecektir. Moda ve televizyon dünyasında da artık sık sık karşımıza çıkan ve kullanan kadınların vazgeçilmezi olan bob saç şeklini gelin bir de siyah saç rengi ile görelim.

Aşağıdaki önerilerim sayesinde siyah bob saç şeklinin denemeye değer bir saç şekli olduğunu siz de fark edeceksiniz.
Siyah bob saç modeli
Bob siyah saç modeli
Siyah küt saç kesimi


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir